"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Тарас Прохасько зустрівся з київськими читачами
19 грудня до Києва завітав відомий письменник Тарас Прохасько. З нагоди Дня святого Миколая він провів серію зустрічей із  читачами, присвячених книзі «Куди зникло море», написаній разом із Мар`яною Прохасько.
 
Першою зупинкою письменника стала Національна бібліотека України для дітей. Тут на нього вже чекали учні четвертого класу. Діти просто-таки «засипали» улюбленого автора запитаннями. Особливо їм хотілося знати, як йому вдається вигадувати такі дивовижні історії, адже очевидно, що пригоди кротів – це не найпоширеніша тема в літературі. Виявилося, що натхненням служать самі тваринки, а сам письменник знає безліч дивовижних маловідомих фактів про цих істот.
 
    
 
Потім Тарас Прохасько завітав на «Різдвяний Арсенал». Тут спілкування з читачами проходило у форматі «запитання-відповідь». Модератором заходу була керівник  київського представництва «Видавництва Старого Лева» Наталя Білоконь. Говорили не лише про родину кротенят та інших мешканців Букового лісу, але й розглядали «Кротячий календар» – подарунок для справжніх фанатів, адже так улюблені герої будуть поруч протягом усього 2015 року. Крім того, діти із задоволенням співали  улюблені композиції з музичного альбому Соні Садової – героїні книги.
 
    
 
Закінчився кротячо-літературний день в одній з київських Книгарень «Є». На захід прийшли і маленькі, і дорослі читачі. Тарас Прохасько читав уривки із нової  історії та говорив про кротенят. А ще розповів, чому став письменником. Виявляється, просто хотів мати таку роботу, аби не вставати з ліжка рано-вранці. 

 

Фото - Deineko-Kazmiruk Daryna, Nikita Slobodian

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage