"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Тарас і Мар’яна Прохасько розповіли дітям, куди зникло море
У рамках ХХІ Форуму видавців «Видавництво Старого Лева» разом із Тарасом Прохаськом та Мар’яною Прохасько презентувало продовження пригод родини кротів із книги «Хто зробить сніг» - детектив «Куди зникло море».

 
Зустріч відбулась у Центральній дитячій бібліотеці, що на вулиці Окуневського, 3. Послухати авторів зібралася чимала кількість гостей, серед яких були і дорослі, і зовсім маленькі читачі.
 
«Для дорослих писати набагато легше, адже вони читають навіть тоді, коли їм не цікаво, - вважає Тарас Прохасько. – От писати для дітей – набагато відповідальніше завдання». На запитання про те, чому вирішили розповісти саме про кротячий світ, творці казки відповіли: «Ми так само любимо і котиків, і песиків, але вирішили, що варто розповісти про тих, кого ми не бачимо щодня. Киця не є таємничою, а ось кроти – цілком».
 
«Коли писали і малювали кротенят, згадували своє дитинство. Прикладами для нас були і дітки наших друзів», - розповіла Мар’яна Прохасько. Також творчий тандем презентував свій «Кротячий календар», за яким можна щасливо прожити наступний рік. Його, як і книги про пригоди кротенят, можна придбати на головному стенді «Видавництва Старого Лева» у Палаці мистецтв (стенд №6) та на сайті видавництва.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage