"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Святкове слово Старого Лева
«Старий рік минає, Старий Лев рік новий зустрічає!
 
Охо-хо-хо, скажу я вам, мої найкращі найдорожчі друзі, - цей рік злетів так швидко, що я не встиг помітити, чи скінчився тютюн у моїй люлечці!
 
І було мені радісно спостерігати за тим, як розростається моя лев'яча родина. Особлива втіха від того, що ми познайомилися і потоваришували з чудовими письменниками, книги яких уперше вийшли друком у нашому видавництві.
 
Ми творили своє гіллясте родинне дерево разом з Іриною Мацко у «Книзі мого роду», читали з малюками Шевченкового «Дитячого Кобзаря» і ніжні «Казки дідуся Гурама» від нашого давнього грузинського друга – Гурама Петріашвілі.
 
Оксана Сайко своїми чуйними оповіданнями у книзі «Новенька» навчила нас прислухатися до неспокою підлітків, а Оксана Лущевська у «Найкращих друзях» і «Друзях за листуванням» нагадала про те, що спілкуванню між спорідненими душами не заважають жодні кордони й океани.
 
Володимир Рутківський і його «Ганнуся» повернули у світ дитинства, коли так чудово робити все разом, великим гуртом задля якоїсь гарної справи. Оксана Радушинська з її «Славком Хоробриком», хлопчиком, котрий від юних літ готовий стати на оборону правди і справедливості, звернула увагу на те, що до дітей потрібно ставитися з усією серйозністю.
 
Григорій Фалькович зібрав цілу колекцію кумедних домашніх улюбленців – котів і собак. Галина Малик вчила «Бабусиною книжкою» особливої любові до онучат. А Олег Майборода так нас усіх насмішив своїми «Не зовсім казками», що я мало не випав з-за своєї друкарської машинки!
 
Літав над нами цілий рік фантастичної краси «Метелик» Редьярда Кіплінга і витали смачнючі хмарки пари від «Борщику», який нам наварила наша чудова майстриня Зірка Мензатюк. Зліталися і збігалися на той смаковитий запах усі – і добросердий комп’ютерний вірус Федько, який поселився у комп’ютері Сергія Гридіна, і Маленький Вовчик, який був дуже капосний, бо таким його вигадав Іан Вайброу.
 
А ще ми пили шоколад і львівську каву з неймовірно талановитими поетами і милувалися всіма нашими книгами, які так майстерно намалювали нам Надійка Каламєєць, Наталка Гайда, Оксана Мазур, Наталя Ярова, Івета Ключковська, Людмила Корж-Радько, Роман Скиба, Марина Михайлошина, Роман Скиба, Володя Штанко, Олеся Магеровська і Даша Ракова.
 
Я бажаю нашій лев’ячій родині ставати все більшою, дружнішою, щоб у нас було все більше наших друзів людей, котрі вміють літати і мріяти».
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage