0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Свіжий погляд на сестер Бронте у новому фільмі від ВВС
 
Наприкінці 2016 року британські глядачі мали нагоду по-новому поглянути на історію відомої родини – Шарлотту, Емілі та Анну Бронте. Телеканал BBC One представив публіці новий фільм про сестер-письменниць.
 
Стрічка отримала назву «Непомітно пройти» («To Walk Invisible») і була знята на основі тексту Саллі Уейнрайт, яка стала також режисером фільму. У центрі сюжету – стосунки Шарлотти, Емілі, Анни та їхнього брата Бренуелла. Особливу увагу у кінокартині автори хотіли приділили постаті Емілі. Адже, на відміну від Шарлотти (авторка романів «Джейн Ейр», «Вільєтт», «Вчитель»), яка залишила по собі чимало листів, та Анни (авторка роману «Незнайомка з Вілдфел-Холу»), про Емілі, яка стала відомою завдяки книзі «Буремний перевал», відомо дуже мало.
 
 
Фільм Саллі Уейнрайт є реалістичним, чого немає, наприклад, у стрічці про сестер під назвою «Відданість» 1946 року. Уейнрайт фокусує увагу на тому періоді, коли сестри писали свої великі твори. 
 
У головних ролях - Фінн Розанна Аткінс (Шарлотта), Хлоя Піррі (Емілі), Шарлотта Мерфі (Анна), Джонатан Прайс (Патрік Бронте) та Адам Нагайтіс (Бренуелл).
 
 
Більше відео та фото можна подивитися на сайті BBC One