0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Свіжа верстка: плани українських видавництв на 2017-й рік
Юлія Клебан, Читомо
 
2017 рік вже повноцінно перейняв права свого попередника, а це означає, що ялинкові прикраси давно сховали, кутю доїли та взялися до роботи. Українські видавці – не виняток. Вони вже активно працюють над книжковими новинками, купують права на переклади та вишукують свіжі рукописи українських майстрів слова. А в перерві між одним та другим видавці відкрили Читомо свої таємничі плани на прийдешній рік – а ми тепер радо ділимося ними з вами. Отож пишіть списки та готуйте гаманці!
 
ВИДАВНИЦТВО СТАРОГО ЛЕВА
 
Керівниця відділу маркетингу «Видавництва Старого Лева» Оксана Зьобро розповіла про плани на 2017 видавничий рік: «Наступного року видамо Гемінґвея. Це – дуже важливий крок для нас, адже це буде перше в Україні видання його творів. Розпочнемо з The Sun Also Rises. Також потішимо читачів книжкою «Коханець леді Чаттерлей» Девіда Герберта Лоуренса з ілюстраціями творчої майстерні «Аґрафка» та у перекладі Соломії Павличко. Серед перекладної дорослої художньої прози будуть такі імена як Матіас Енар, Салман Рушді, Арундаті Рой, Халед Госейні, Сол Беллоу, Туве Янссон… До речі, вийде наступного року і нова книжка Генрі Марша. Варто чекати на неймовірно сильний і неочікуваний роман від Наталки Сняданко».
 
Видання роману «Коханець леді Чаттерлей» з ілюстраціями  творчої майстерні «Аґрафка»,
опубліковане іспансько-мексиканським видавництвом Editorial Sexto Piso España
 
У планах «Видавництва Старого Лева» на 2017 рік – вихід чотирьох книг Террі Пратчетта: «The Colour of Magic» (з підциклу «Рінсвінд»), «Equal Rites» (з підциклу «Відьми»), «Mort» (з підциклу «Смерть») та «The Truth» (поза підциклами). Перша книжка Пратчетта українською вийде у вересні. Оформлюватиме всю серію книг Творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин та Андрій Лесів).
 
Цікавих книжок для дітей буде не менше, ніж для дорослих –  продовження «36 і 6 котів» Галини Вдовиченко, «Хто проти суперкрутих» Аудгільд Сульберґ, «Джорджа» Люсі та Стівена Гокінґів, новинка від Джеремі Стронґа, «Родинна абетка» Мар’яни Савки, «Хто росте у саду» Катерини Міхаліциної, «Армстронг» Торбена Кульмана. А ще у березні вийде продовження нашої серії родинно-мистецької серії – «Шевченко від А до Я» (текст написав Леонід Ушкалов, а проілюструвала Анастасія Стефурак)».
 
Повний текст - у джерелі
 
 
Вам може бути цікаво
Роман Саллі Руні «Нормальні люди» вийде українською у «Видавництві Старого Лева»!
Що відчувати, читаючи «Оптику Бога»
Книжковий 2020. Що чекати від Старого Лева (доросла література)
Вірш дня. Григорій Чубай
Створять серіал за циклом книг «Варта» Террі Пратчетта
«До краси» Давіда Фоенкіноса: літературна елегантність та культурна автентичність
stary_lev Стежити
дописів читачів