"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Світовий бестселер «7 звичок високоефективних підлітків» – на ХХІІ Форумі Видавців у Львові

Як бути здоровим, залишатися у формі і не стати заручником думки, що «зовнішність понад усе»? Як уникнути чи позбутися згубних звичок? Як розумно будувати близькі стосунки? Як розвиватися за межами школи? Ось далеко не повний список проблем, з якими стикаються сучасні підлітки. Так, підлітковий період може бути складним, але якщо ввести у своє життя всього кілька простих звичок, його можна прожити з приємністю та користю – запевняє Шон Кові, автор світового бестселера «7 звичок високоефективних підлітків», що вийшов у «Видавництві Старого Лева». Книга Кові - це довідник з виживання і розвитку. Вона буде корисною не лише для підлітків, а й для їхніх батьків, бабусь і дідусів,  та для всіх тих, хто працює з молоддю.

12 вересня о 15.00 у львівській Книгарні «Є»  (пр. Свободи, 7) Ви матимете змогу познайомитися з книгою Шона Кові «7 звичок високоефективних підлітків» та разом з тренером особистісного розвитку Аретою Беляковою дізнатися, як підвищити свою самооцінку, знайти друзів, опиратись тиску ровесників, ладнати з батьками, досягати цілей. Шон  вчить молодь розвивати впевненість в тому, що немає нічого неможливого, і планувати успішне життя. Підкреслює важливість власних перемог – як перестати обмежувати себе, пробачати минулі помилки (не лише свої власні, а й батьків, вчителів і друзів) та як досягти внутрішніх позитивних та стійких змін.

«7 звичок високоефективних підлітків» не лише містить корисні графіки, творчі вправи і плани дій, а й включає в себе додаток з великим списком джерел та сайтів, які допоможуть у випадку життєвої кризи. Вперше опублікована у 1998 році, книга розійшлася тиражем у більш ніж п'ять мільйонів примірників і стала класикою для молоді у всьому світі. «7 звичок високоефективних підлітків» постійно оновлюється, окреме місце у ній виділяється Інтернет-технологіям. Від жонглювання вимогами соцмереж до боротьби із кібер-насиллям – автор пропонує методи подолання цих перешкод і радить сприймати життя з гумором, стійкістю та відповідальністю не лише в підлітковому віці, а й в дорослому житті.

 

Шон Кові -  віртуозний спікер, новатор та один з керівників міжнародної компанії «Франклін Кові», що допомагає людям покращити їхню продуктивність на роботі і у житті. Шон займається інноваціями, міжнародним партнерством та освітніми ініціативами. Закінчив з відзнакою Університет Брігама Янга за спеціальністю англійська мова, а потім здобув ступінь магістра в Гарвардській Школі Бізнесу. Він написав декілька книг, зокрема бестселер «7 звичок високоефективних підлітків».

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage