0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Стильним може бути кожен!
Цю просту істину зрозуміли усі гості презентації книги Оксани Караванської «Стильна книжка для панянки», яка вийшла у «Видавництві Старого Лева». Відома дизайнерка у рамках ХХІІ Форуму видавців провела майстер-клас зі стилю біля свого ательє, де також були присутні головний редактор ВСЛ Мар’яна Савка та художник-ілюстратор «Стильної книжки…» Анастасія Стефурак.
 
Почерпнути нові знання про моду та просто отримати автографи авторів прийшло чимало юних леді зі своїми батьками. Не бракувало і маленьких джентльменів, яким новинка ВСЛ теж припала до душі. «Коли я була маленькою, мені не було кому розказати про те, що через одяг можна проявити себе, - говорила Оксана Караванська. - Тому я сама почала малювати дівчат та вигадувати для них різний одяг: у такий спосіб перевіряла, пасує їм чи ні. Полюбила цю творчість так, що стала дизайнером! За час своєї кар’єри я безліч разів бачила, які дива робить правильно підібраний одяг. А вчитися цьому треба змалку. Моя книжка стане для панянок порадником - розкриє секрети моди та стилю, навчить не загубитися в тенденціях і дизайнерських пропозиціях, а декому, можливо, навіть допоможе сформувати власний, неповторний імідж». 
Дизайнерка дала три топ-поради для панянок: пам’ятати, що кожна із них по-своєму красива, не боятися експериментувати і не забувати, що одяг грає велику роль у першому враженні, яке ми справляємо на людей.
 
«У мене в дитинстві не було такої яскравої якісної книги, – ділиться враженнями про роботу над виданням художниця Анастасія Стефурак. – Тож хотілося зробити її якомога сучаснішою та максимально наближеною до реальних модних тенденцій у світі. І, звісно, у ході роботи я встигла переглянути свій гардероб, поповнити його необхідними базовими речами».
 
На питання про те, для якого ж все-таки віку призначена «Стильна книжка для панянки», Мар’яна Савка влучно зауважила: «Справжня жінка не має віку. Уже в рочок вона – справжня леді. Так само, як і в 99 років».  
 
 
Вам може бути цікаво
Олександр Шатохін: «Кожну книжечку я намагаюсь зробити хоч трохи по-інакшому»
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
Юлія Мусаковська: «Всі, хто борються за свободу, чимось жертвують і змінюються»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати