0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Стрийські гостини Старого Лева
Поетеса, головний редактор «ВСЛ» Мар’яна Савка презентувала у м. Стрий свою поетичну збірку «Пора плодів і квітів», а також познайомила стриян з найсвіжішими новинками видавництва.
 
Мар’яна стала гостей місцевого радіо «Голос Стрия», в ефірі якого розповіла про те, наскільки важливим став для неї вихід у світ «Пори плодів і квітів». А також про те, що аж чотири книжки Старого Лева увійшли до довгого списку Премії «Книга року ВВС – 2013» - «Осиний мед дикий» Ірини Савки, «Хто зробить сніг» Тараса і Мар’яни Прохаськів, «Не такий» Сергія Гридіна, «Дідо-Всевідо» Олександра Гавроша. Мар’яна зауважила, що для неї як для головного редактора видавництва важливо, щоб ціни на книжки Старого Лева були демократичними і кожен міг собі дозволити придбати їх для себе чи своїх дітей.
 
Ввечері у книгарня, що на вулиці Я.Стецька, 3, відбулася зустрічі із читачами. Мар’яна читала свої вірші, новели із книги своєї мами «Осиний мед дикий», відповідала на численні запитання стриян. А цікавила гостей вечора не лише творча грань життя Савки і Старого Лева, а й практична: скільки людей працює у видавництві, про що вони мріють, чим захоплюються, як відбувається процес роботи над книжкою. Жодне із запитань читачів не залишилося без відповіді :)
 
 
Вам може бути цікаво
Тест. Неуки, бунтівники та інші генії. Як добре ми їх знаємо?
«Острови поміж течій». Де твоя хоробрість, рибалко?
Джуді Муді - детектив
Мінлива хмарність: три зворушливі історії для підлітків і не тільки
Безкоштовна кур`єрська доставка по Львову
З музикою легше: мелодійні книги
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати