"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Стронґоманія»: веселощі та суцільний «Гармидер»!
Ще один аншлаг! Сьогодні, 13 вересня, під час зустрічі з британським письменником Джеремі Стронґом та перекладачем, музикантом Віктором Морозовим у Першому українському театрі для дітей та юнацтва сталось справжнє диво! Герої книжок зійшли зі сторінок прямо на сцену та цілу годину бавились із глядачами. І свідками тому були більше чотирьох сотень львівських школярів!
 
Запальна вчителька міс Гармидер, справжній чотирьохтисячолітній фараон, сміливий (а, може, й не дуже?) пірат та звичайнісінький школяр Ніколас із своєю хатньою тваринкою - зеленим алігатором зчинили справжню бурю у залі та на сцені. Були і танці, і жарти, і цікаві питання для глядачів. Потім міс Гармидер запросила на сцену перекладача та музиканта Віктора Морозова, який представився школярам так:
 
- Я – Віктор Морозов. Творю творчість, граю на гітарі дурноваті пісеньки і перекладаю гарні книжечки пана Стронга. З його творами цікаво працювати, бо дуже смішні.
 
Міс Гармидер навіть змусила пана Віктора співати та грати на гітарі. Він виконав веселу пісеньку про кота з чорними лапками, а переповнений зал йому підмуркував. У той же час в проході підспівував та підтанцьовував Джеремі Стронґ. Коли його запросили на сцену, письменник вистрибнув на неї під бурхливі оплески.
 
- Я вже другий день у Львові, і це - дивовижно! Ви – фантастичні! – говорив містер Стронґ. – Хочу особливо подякувати Віктору Морозову за те, що він переклав мої книжки, бо інакше ви б їх не прочитали і мене тут не було.
 
Далі на іноземного гостя градом посипались запитання. Британець згадав, як один англійський школяр питав в нього, якою канапкою хотів би бути письменник. Джеремі Стронґ відповів: «Канапкою з їжаком, бо тоді її ніхто б не з’їв».
 
Також письменник розповів, що першою його книжкою, яка побачила світ, була історія про кота з довжелезним хвостом, і було це аж 35 років тому. Як виявилось, на минулому тижні Джеремі Стронґ закінчив писати свою ювілейну, соту (!) книжку. Це – ще одна історія про Ракету на чотирьох лапах, але перша, яка ведеться від імені самої Стрілки: «І мені навіть довелося уявляти себе собакою», - коментував письменник.
 
Джеремі Стронґ зізнався: незважаючи на те, що ззовні йому вже 63, в середині він не старший за дев’ятирічного хлопчика. А також відкрив секрет створення своїх історій:
 
- Всі мої твори – смішні, тому що я люблю, коли люди сміються, коли вони щасливі. В кожну зі своїх книг я вкладаю всю свою душу.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage