0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Старий Лев започатковує нову серію «Школа мудрих батьків»
«Видавництво Старого Лева» започатковує нову серію – «Школа мудрих батьків». У ній виходитимуть книжки українських та іноземних авторів, присвячені вихованню дітей, догляду за ними, досвіду материнства і батьківства.
 
Відкриває серію книга «Грудне вигодовування: секрети і секретики». Над нею працювало троє авторок з Києва –  пренатальні психологи Ксенія Соловей і Миродара Єрко та лікар-педіатр Тетяна Гавриленко, які на практиці допомогли багатьом жінкам виносити здорове маля і вигодувати його грудьми. Отож, писали цю книжку спеціально для ВСЛ. Також під цей проект проводилась фотосесія. 
 
Таємниці й премудрощі успішного грудного вигодовування немовлят, викладені у цій книжці, допоможуть не одній мамі налагодити годування дитинки і не впадати у відчай, якщо щось не відразу вдається. Новітні дослідження медиків руйнують чимало стереотипів, якими можуть керуватися молоді мами, навчені бабусями та сусідками. У книжці розглядаються і складні випадки – вигодовування недоношених діток, годування малят при різноманітних хворобах, годування двійні чи трійні. Книжку можна назвати справжньою енциклопедією грудного вигодовування.
 
Другу книжку нової серії – «15 табу для матусь та татусів, або Батьківські помилки з любові до дітей» написала практичний психолог з Одеси Лариса Шрагіна. Книжка має виражений прикладний характер, конкретно говорить про речі, які зрозумілі всім батькам, написана в популярній формі.
 
Чимало запитань батьків до фахівців стосуються поганої поведінки дитини. При цьому батьки хочуть дізнатися про її причини та отримати пораду, як виправити таку поведінку, не «ламаючи» характер дитини. У «15 табу для матусь та татусів» авторка наводить багато ситуацій з життя і пояснює, як через вчинки «відчитувати» дитячу поведінку. 
 
 
Вам може бути цікаво
Отримуйте 20% кешбеку від Monobank за книжки «Видавництва Старого Лева»
Карантин триває: чим себе зайняти, щоб не нудьгувати
#залишайсявдома і читай: -20% на книжки для всієї родини
Тест: Як добре ви знаєте географію?
Махно, той самий та інший
Позитивні та щасливі. Книжки для хорошого настрою
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Роксолана Коліба
Ще б додали кілька сторінок для огляду, як завжди, і к-кість сторінок... Дуже цікаво глянути!
05-01-2016 17:48 |
Avatar
Старий Лев
Доброго дня. Уже найближчим часом на сторінках видань з`явиться детальніша інформація про книги та можливість попереднього перегляду книги.
11-01-2016 10:19 |