"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Старий Лев закохався в Одесу!
Мар’яна Савка, Юрко Іздрик, Мірек Боднар, Катерина Міхаліцина та Старий Лев, який об'єднав їх під одним видавничим дахом, завітали до Одеси. Мар’яна Савка та Катерина Міхаліцина спілкувалися з дітками. Мар’яна побувала в гостях у гімназії №7, а Катя – в Одеській спеціалізованій школі-інтернаті. Поети всі разом провели зустріч зі студентами журналістського факультету та видавничої справи Одеського національного університету ім. І. Мечникова.
 
Центральною подією одеської «вилазки» львівських авторів став вечір у креативному просторі HUB Одеса. Ми навіть не сподівалися, що на цю зустріч прийде стііііільки людей. Для декого з них це був слухацький дебют - досі вони не бували на поетичних вечорах. Багато з гостей зустрічі прийшли послухати конкретних авторів – свого улюбленого Іздрика чи неперевершено-ніжну Мар’яну Савку, а в процесі двогодинної розмови відкривали для себе нові імена і нові любові. Було багато поезії і багато розмов, були читання і виконання віршів під музику. А ще - безліч усмішок, жартів, емоцій, безпосередності…
 
Ми переконані, що шлях до порозуміння та до цілісності країни полягає у спілкуванні. На превеликий жаль, протягом 23 років незалежності України ми дуже мало спілкувалися, ми занадто рідко їздили один до одного в гості і не прикладали для порозуміння стільки зусиль, скільки було необхідно. Одесити і львів'яни, донеччани і івано-франківці – між нами значно більше спільного, аніж відмінностей. Усі ми хочемо жити у вільній некорумпованій країні, де кожен має право голосу і право вибору, де існують чесні вибори і свобода слова, де легко дихається і щасливо та безпечно живеться.
 
Перепони, які є між нами, - штучні. І щоб зруйнувати їх, варто більше розмовляти. А якщо ця розмова мовою поезії - це чудово, адже кажуть, що рима, не обманює, як і любов.
 
Дякуємо Одесі і одеситам за любов, відкритість, бажання нас слухати і почути, а ще - за море!
 
Разом і завдяки – Зої Казанжи.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage