"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Старий Лев їде на Франкфуртську книжкову виставку
«Видавництво Старого Лева» візьме участь у цьогорічній Франкфуртській книжковій виставці, яка відбудеться з 8 по 12 жовтня у Німеччині. Це найбільший книжковий ярмарок у світі й одна з наймасштабніших подій галузі. Щороку у виставці беруть участь близько 7000 експонентів з понад 100 країн світу, а сам виставковий комплекс має площу понад 578 тис. м. кв. Стенд «ВСЛ» розташовуватиметься у залі 3.0, який відведений суто для дитячої літератури, і матиме номер J82.

Мета поїздки – представити іноземній публіці найцікавіші новинки видавництва, які вдало поєднують універсалізм найкращих зразків світової літератури та унікальність української культури й ментальності, виводячи їх на загальноєвропейський простір. Це, зокрема, «Фелікс Австрія» Софії Андрухович, «Гарбузовий рік» Катерини Бабкіної, «Зірки і макові зернята» та «Антоміми» Творчої майстерні «Аґрафка», «Хто зробить сніг» та «Куди зникло море» Мар’яни Прохасько й Тараса Прохаська, «Казка про Майдан» Христини Лукащук, «Як я руйнувала імперію» Зірки Мензатюк та інші. Варто згадати, що книга «Зірки й макові зернята» вже отримала міжнародне визнання – стала лауреатом нагороди «Opera Prima» конкурсу «Bologna Ragazzi Award 2014».

Крім того, серед запланованих заходів є участь у святкуванні 100-річчя Туве Янссон, під час якого презентуватимуть трейлер до мультфільму «Мумі-тролі на Рів’єрі»; відвідання урочистої церемонії «Білі круки: оновлення» («Хто зробить сніг» Мар’яни Прохасько й Тараса Прохаська увійшла до каталогу найкращих книг «The White Raven Selection-2014»); зустрічі з партнерами з Англії, Польщі, Кореї, Фінляндії, Словаччини, Німеччини, Норвегії, Китаю, Чехії та інших країн, а також пошук нових можливостей для співпраці та видань, які будуть цікавими українському читачеві.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage