"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Старий Лев вирушає на Франкфуртський книжковий ярмарок 2016
Фото - Peter Hirth / Frankfurter Buchmesse
 
У середу, 19 жовтня, у Німеччині почнеться одна з наймасштабніших книжкових подій світу - Франкфуртський книжковий ярмарок 2016, який триватиме до 23 жовтня включно. Цьогоріч основна увага буде приділена почесним гостям заходу – Фландрії та Нідерландам. Участь у цьому книжковому святі візьме і «Видавництво Старого Лева», яке вже втретє завітає на ярмарок із власним стендом.
 
Щороку у виставці беруть участь близько 7000 експонентів з понад 100 країн світу, а сам виставковий комплекс має площу понад 578 тис. м. кв. Видавництво має на меті презентувати іноземних видавцям та авторам свої найцікавіші книжкові новинки з акцентом на літературу для дорослих читачів. 
 
«Цього року стенд видавництва можна буде знайти у павільйоні 5.0. для іноземних видавців під номером А30, – розповідає менеджер з авторських прав ВСЛ Іван Федечко. – Нашими цьогорічними сусідами стануть видавці із Данії, Литви та Швеції. Окрім власного стенду, книжки «Видавництва Старого Лева» будуть представлені поряд з іншими видавцями на українському національному стенді, а серед головних завдань на цьогорічному ярмарку для ВСЛ буде представлення новинок у дорослій літературі»
 
Так, ВСЛ представить як уже відомі на міжнародному ринку книги, наприклад, «Фелікс Австрія» Софії Андрухович, «Війна, що змінила Рондо» творчої майстерні «Аґрафка», «Дім у Бейтінґ Голлов» Василя Махна, так і новинки, серед яких – «Забуття» Тані Малярчук, «Яблуко в тайстрі» Валерії Чорней, «Баборня» Мирослава Лаюка, «Хто росте у парку» Катерини Міхаліциної», «Сузір`я Курки» Софії Андрухович та Мар`яни Прохасько та інші. Неодмінно представники видавництва проведуть низку зустрічей  з партнерами з Англії, Польщі, Кореї, Фінляндії, Німеччини, Норвегії, Чехії та інших країн для творення нових можливостей співпраці та пошуку видань, які будуть цікавими українському читачеві.
 
«Видавництво Старого Лева» представлятимуть заступник головного редактора ВСЛ Катерина Міхаліцина, менеджер з авторських прав Іван Федечко та керівник відділу маркетингу і зв`язків з громадськістю Оксана Зьобро. Презентувати видання ВСЛ допоможуть нові каталоги, які розробили художній редактор видавництва Назар Гайдучик та дизайнер Дмитро Подолянчук.
 
 
 
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage