"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Старий Лев» видав першу повість Володимира Рутківського
У серії книг «Обережно: Дівчатка!» поповнення. Пригодницька повість від лауреата Шевченківської премії Володимира Рутківського про непересічну дівчинку Ганнусю сподобається школярам різного віку.
 
Ця повість для тих, хто не знає, що відро з колодязя можна витягти кішкою, хто не вміє відрізнити курку від квочки чи здає до металобрухту цілий бульдозер – але хто хоче відкривати нові світи, знаходити нових друзів і переконуватися в тому, що дорослих теж можна ставити в куток.
 
- Навчаючись у Москві, я познайомився з багатьма українцями, - згадує автор, - дружив зі сім’єю письменниці Ірини Ракші та відомого художника Юри Ракші. У них була чудова дівчинка Ганнуся – Аннушка. Якось так трапилося, що їм треба було поїхати у відрядження, а вона залишалась одна. Ну, я кажу – я можу допомогти, візьму її з собою на Сулу у Черкаській області, ми проведемо канікули разом, а коли ви приїдете з відрядження – відвезу додому. У нас була маса пригод усіляких. Мене, дорослого письменника, ця дівчинка повернула в мій дитячий світ. І потім сказала: “Я не знала, що дорослі такі цікаві ”. Саме про неї у 1977 році я і написав повість «Ганнуся».
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage