"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Старий Лев відвідав Черкаси

На запрошення громадської організації «Книжковий маестро» Старий Лев вперше побував у Черкасах та провів серію зустрічей з читачами. До міста завітали заступник головного редактора видавництва Катерина Міхаліцина, поетеса Катерина Калитко та письменник, ілюстратор Кузько Кузякін.

Редактор, перекладач, поетеса Катерина Міхаліцина провела зустрічі з двома різними аудиторіями: з учнями 2 класу та зі студентами. У книгарні «Буквиця» разом зі школярами вона виготовляла листівки для солдат, які перебувають у зоні АТО. Також Катерина розповіла малятам про мистецтво орігамі, і діти створили з паперу цілий зоопарк за мотивами її книги «Бабусина господа». Натомість зі студентами романо-германської філології Черкаського національного університету Катерина Міхаліцина говорила вже про свою останню поетичну збірку «Тінь у дзеркалі», а також про особливості перекладацької роботи.

Пірат Кузько Кузякін, автор книги «Зубасті задачки» перевірив на кмітливість наймолодших читачів Черкаської обласної бібліотеки для дітей та бібліотецки-філії № 2 міської ЦБС, а потім спробував «взяти на абордаж» салон «Райський куточок». Маленькі черкасці виявилися настільки кмітливими, що пірат був змушений роздати їм увесь свій солодкий скарб і повертатися додому з порожніми руками та переконанням, що у Черкасах живуть справжні розумники та розумнички.

На поетесу Катерину Калитко чекали у колегіумі «Берегиня» та в обласній юнацькій бібліотеці ім. В. Симоненка. На зустрічах говорили про останню збірку авторки – «Катівня. Виноградник. Дім». Читачів цікавили історія написання поезій, незвичайна назва та своєрідне оформлення видання. Багато запитували і про джерела натхнення, просили порад стосовно власної творчості.

   

Приємним підсумком дня стали поетичні читання у місцевому художньому музеї. Вірші поетес прозвучали останнім акордом першої, але не останньої зустрічі з Черкасами та його чудовими мешканцями.

Фото: ГО «Книжковий маестро», газета «Про Головне»

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage