0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Старий Лев оновлює серію «Дивовижні світи»

Незабаром на поличках книгарні «Видавництва Старого Лева» з’являться оновлена серія «Дивовижні світи» в чудовому оформленні від Творчої майстерні «Аґрафка».

Щойно у видавництво прийшла оновлена «Нескінченна історія» Міхаеля Енде, як уже почалась робота над ще двома книгами. Читачів у новому образі потішить «Різдвяна історія» Чарльза Діккенса та «Мандрівний Замок Хаула» Діани Вінн Джонс.

Яскраві палітурки, які створили Романа Романишин та Андрій Лесів, оживлять казкові історії та ще більше зацікавлять і дорослих, і малих, поринути у фантастичні світи.

Анотація до книги «Різдвяна історія»:

Опублікований у середині грудня 1843 року шеститисячний наклад «Різдвяної пісні» розійшовся ще до Різдва, та й наступні наклади розкупили дуже швидко. Внутрішній «поштовх» дав англійцям Чарльз Діккенс своєю «Різдвяною піснею» – саме вона внесла в святкування потужний животворний дух морального й духовного очищення, доброчинності та єднання всіх людей у любові до Спасителя. Своєю повістю Діккенс заклав­ основи своєрідної «різдвяної філософії», яка культивується відтоді не лише в Англії, а й у всьому Західному світі.

Анотація до книги «Мандрівний замок Хаула»:

Зла відьма перетворює Софі на старезну бабусю. Дівчина потрапляє в таємничий замок чарівника Хаула і укладає угоду з вогняним демоном, завдяки якому i рухається замок. На шляху до звільнення від закляття Софі доведеться розгадати багато загадок та побороти численні перешкоди…

Вам може бути цікаво
«140 децибелів тиші». Уривок із книги
Ілларіон Павлюк: «Головна мета книжки показати, що добро існує»
Футорський Любомир
Ruby для дітей. Магічний вступ до програмування
Коли життя стає музикою, а музика – рікою
Заяць Ірина
stary_lev Стежити
дописів читачів
Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати