"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Старий Лев на Taipei International Book Exhibition
У вівторок, 6 лютого, розпочалась міжнародна книжкова виставка у місті Тайбей, столиці Китайської Республіки (Тайвань) – Taipei International Book Exhibition. Виставка належить до топових книжкових подій у Східній Азії. Місцем її проведення є Taipei World Trade Center, що розташований у самісінькому центрі мегаполісу поряд з Taipei101 – колись найвищою спорудою у світі.
 
 
«Видавництво Старого Лева» стало першим українським видавцем, що взяв стендову участь у виставці. Українські книги можна знайти у павільйоні #1 поряд із стендами британських, французьких та німецьких видавців.
 
    
 
Керівник відділу авторських прав "Видавництва Старого Лева"
Іван Федечко
 
Співпраця з тайванськими видавцями для Старого Лева розпочалась з середини минулого року. За цей час ми встигли підписати контракти про продаж ліцензій на видання 5-ти книг у Тайвані. Одна з них, «Голосно, тихо, пошепки» авторства Романи Романишин і Андрія Лесіва (Творча майстерня «Аґрафка»), стала новинкою на виставці. Книга вийшла у видавництві «Image3», що є частиною «Locus» – одного з найбільших тайванських видавничих домів.
 
 
 
Інші книги – «Зубр шукає гніздо» і «Ведмідь не хоче спати» Оксани Були та «Хто росте у парку» і «Хто росте в саду» Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Оксани Були – вийдуть в іншому видавництві у березні та квітні відповідно.
 
 
Виставка триватиме до неділі включно. Сподіватимемось, що й решта книг, представлених на виставці, сподобаються редакторам та агентам із цього невеликого острова, і невдовзі ми зможемо почути про нові видання українських книг традиційною китайською системою ієрогліфів.
 
 
 
Фото - Соломія Савка.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage