"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Старий Лев на «Бібліофесті»
У Тернополі вже вчетверте відбувся «Бібліофест», який цьогоріч мав підназву «Українська героїка». Метою фестивалю було нагадати дорослим і маленьким читачам, що навіть у найскладніші часи книга - це те, що рятує, підтримує, допомагає рухатися і жити далі.
 
«Видавництво Старого Лева» активно долучилося до спілкування з тернополянами і відправило до сусідньої області письменницький десант. Лише за один день Андрій Бачинський, автор «Детективів у Артеку» й інших веселих пригодницьких повістей, та Катерина Міхаліцина, авторка «Бабусиної господи», перекладач історій про кота Сплета й «Белли-балерини» у супроводі невгамовної Тетяни Мельник, тернопільської представниці Старого Лева, погостювали в бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля», Центральній дитячій бібліотеці, міських дитячих бібліотеках №3 і №4 та бібліотеці-музеї національної іграшки №5.
 
Всюди їх зустрічали гостинні бібліотекарі та неймовірно цікаві, допитливі, жваві слухачі віком від 4 до 12 років. Представники Старого Лева презентували найновіші книги видавництва, говорили про важливість читання, про улюблених авторів, мандри, домашніх улюбленців, і про те, що найбільші й найчарівніші скарби зазвичай заховані десь зовсім поряд.
 
Фото: Ірина Мацко

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage