"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Старий Лев готує 20 новинок до 20. Форуму видавців у Львові
Львів – місто левів. Львів – місто книжок. Є у місті і головний книжковий Лев – він затятий мандрівник, казкар і щирий приятель дітей. Він видає книги і регулярно відвідує літературні події. У «Видавництві Старого Лева» є багаторічна традиція – кожного вересня представляти свої новинки на «Форумі видавців у Львові». Про плани видавництва на 20 ювілейний Форум розповідає його засновниця, генеральний редактор, поетеса, перекладачка Мар'яна Савка:
 
- Щороку «Видавництво Старого Лева» бере активну участь у Форумі видавців. А як інакше? Для нас це – і чудова багаторічна традиція, і якісний майданчик, щоб знайомити читачів із нашими книгами, і, перш за все, – своєрідна точка відліку. Адже саме за Форумом видавців звіряємо свій видавничий компас, на ньому презентуємо свої найкращі новинки року. А ще завдяки йому набираємося натхнення та енергії на рік наперед.
 
Ювілейний Форум – це можливість часом неочікуваних, часом давно омріяних, несподіваних і передбачуваних, але завжди приємних зустрічей. Книги, читачі, письменники, перекладачі, зірки світової слави, автори-початківці – усі мають шанс один з одним познайомитися, потоваришувати, створити дивовижні союзи, вигадати і реалізувати перспективні проекти. А ще Форум – це завжди виняткова атмосфера, від якої так легко узалежнитися.
 
Ювілей Форуму – чудова нагода порадіти, що цей проект ось уже 20 років живе, розвивається, набирає обертів, набуває нових і нових сенсів. Як завжди, від Форуму очікуємо рекордної кількості відвідувачів, особливих гостей, цікавих презентацій. Також сподіваємось, що усі ми: і львів’яни, і гості міста спільно робитимемо системні кроки до того, щоб Львів отримав статус міста літератури.
 
Цьогоріч на Форумі «Видавництво Старого Лева» презентуватиме одразу 20 книжкових новинок. Такий собі гарний символізм – 20 новинок до 20-ого Форуму. Це будуть і книжки для найменших, і підліткова література, і доросла проза та поезія. Серед цих новинок – безперечна бомба: «П'ятикнижжя» Грицька Чубая. А ще – Кротенята від Прохаськів, Тараса і Мар'яни. Тарас разом із дружиною написали фантастично гарну дитячу прозу, а Мар'яна створила ілюстрації, дуже особливі. Однією з найбільших інтриг стане збірка коротких «стефаниківських» новел Ірини Савки, від яких часом пробирає до сліз. Порадують читачів також і пси та коти: премилі басети («Белла-балерина») від всесвітньовідомої ілюстраторки, яка народилася у Львові, а зараз живе у США – Валерії Соколової та справжня світова зірка - кіт Сплет від Роба Скоттона. Ще – найгуманніші у світі акварелі Катерини Штанко до зворушливої казки Лесі Ворониної «Слоник Гудзик і вогняна квітка», «Чаргород» Антонича, нові пригоди Меленького Вовчика Іана Вайброу.
 
На запрошення Старого Лева до Львова на ювілейний Форум приїде Джеремі Стронг, один із найпопулярніших дитячих письменників у світі. Він з нетерпінням чекає на цей візит, адже його друг Іан Вайброу, який був спеціальним гостем цьогорічного Дитячого Форуму, розрекламував йому Львів, львівських маленьких читачів і атмосферу фестивалю. Презентуватимемо разом зі Стронгом «Нові пригоди Ракети на чотирьох лапах» (в українському перекладі Віктора Морозова), які видамо спеціально до львівського візиту знаного британського автора.
 
Не бракуватиме і цікавих та захопливих заходів у рамках Форуму від Старого Лева, зокрема відбудуться музично-поетичний перформанс «Джаз-кафе: Історія танцю», театралізована презентація «Карпатський нуар з Дідом-Всевідом» містичних історій Олександра Гавроша за участі потомственного мольфара Андрія Явного, мультимистецький проект, присвячений творчості Богдана Ігоря Антонича – «Чаргород» («Дітвак із сонцем у кишені»).
 
Тільки на нашому сайті ви можете знайти ексклюзивні новини від видавництв: не пропустіть найцікавіше!
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage