Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Двоє українських авторів увійшли до короткого списку європейської літературної премії «Ангелус», серед них і автор нашого видавництва Станіслав Асєєв з книгою «"Світлий Шлях": історія одного концтабору». 

Літературна нагорода Центральної Європи Angelus вручається щороку, починаючи із 2006-го, за найкращі прозові твори, опубліковані польською минулого року, в яких автори звертаються до найважливіших та найактуальніших тем сьогодення, підштовхуючи до міркувань і глибокого пізнання інших культур. До короткого списку 2023 року увійшла також Тамара Горіха Зерня з книгою «Доця»! Обидві книги були перекладені Марчіном Гачковським (видавництво Коледжу Східної Європи); Повний перелік лауреатів можна переглянути на сайті премії.

Вітаємо авторів!

Про книжку «"Світлий шлях": Історія одного концтабору»:

В’язниця, що насправді є концтабором, де застосовують моторошні тортури, діє в сучасній Україні. За тюремним парканом немає жодних законів, тут зовсім інше життя: у приниженні, страху й непевності, з ранами та слідами опіків на тілі, з болем від переламаних кісток і часто — від зламаної волі й свідомості. Тут головне завдання — вижити, коли жити вже не хочеться й від тебе майже нічого не залежить, зберегти здоровий глузд, коли вже близький до божевілля, залишитися людиною в нелюдських умовах, де віра, прощення, ненависть і навіть погляд між катом і жертвою набувають інших сенсів.

Щоб вижити в пеклі концтабору, журналіст Станіслав Асєєв написав цю книжку — відверту, емоційну, глибоку, в якій питань більше, аніж відповідей, бо життя людей після звільнення з полону назавжди розділилося на «до» і «після».

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage