0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Спочатку були вірші». Далі будуть збірки...
На Книжковому Арсеналі відбулася предпрем'єра одразу трьох збірок від Старого Лева – «Пожертва на світло» Мірека Боднара, «Тінь у дзеркалі» Каті Міхаліциної та «Катівня. Виноградник. Дім» Катерини Калитко - які зовсім скоро вийдуть друком.
 
Про поезію Мірека і Кать говорити без сенсу. Її треба читати. А от про їхні погляди на вірші і майбутні збірки - можна і треба. На презентації Катерина Калитко розповіла, що назвала свою збірку не з якихось логічних міркувань, а імпульсивно: «Це був миттєвий імпульс назвати так і не інакше. Досі не можу достеменно пояснити, що означає кожен із символів, які я використала. Проте ті, хто пережили цю зиму в Україні, не задаватимуть питань, чому «катівня» і «дім» стоять в одному логічному рядку...».
 
А от Каті Міхаліциній назва її збірки наснилася: «У свій час мені вже снилося ім'я моєї доньки. Зі збіркою вийшло так само. Уві сні я побачила дзеркало і тінь, що майнула у ньому, і я зрозуміла - це воно. Це про мене. І це - про мої вірші».
 
Мірек Боднар про свою поезію розповідає так: «Коли пишу і пощу вірші, відчуваю - це кров і плоть моя. Але з часом приходить до них байдужість, так наче й не я їх писав...".
 
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижку на дві книжки тижня: «Професор Астрокіт і неосяжний космос» та «Професор Астрокіт і світ атомів»
«Хроніки Південного» — серед найкращих підліткових книжок 2019 року
Добрі історії: книжки-картинки для затишних читань
«Голосно, тихо, пошепки» – серед топ-50 ілюстрованих книг Японії
Диваки, зануди, генії: найцікавіші факти з життя світових класиків. Частина 1
Важливість підліткової літератури для підлітків
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати