0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Спеціальний гість ХХІ Форуму видавців Анджей Стасюк презентував свої «Галицькі оповідання»
Автор, який збирає цілі театри глядачів, який може прожити більше місяця в наметі в пустелі Таджикистану, який не прив’язується до старих текстів, а відпускає їх, бо вже треба місце для нових, харизматичний та щирий спеціальний гість Форуму Видавців з Польщі Анджей Стасюк зустрівся з читачами в театрі ім. Леся Курбаса.
 

   

Ірина Старовойт його порівнює з Бруно Шульцом та Григором Тютюнником, а сам Стасюк каже, що намагався бути, як Ісаак Бабель - дуже ретельно читати власні текти, викреслювати непотрібне, аби речення були короткі та потрапляли у серце. Так було і з « Галицькими оповіданнями», які Анджей Стасюк написав ще 15 років тому: «Я писав і думав, треба ставити крапку, аби мої речення не були занадто довгими, треба викидати щось. Мої галицькі оповідання дуже прості, щирі та наївні. Зараз я б написав більш цинічно».
 
Редактор католицького часопису «Tygodnik powszechny» обрав назву для репортажів Стасюка, назвавши цикл «Галицькі оповідання» - так виникла назва майбутньої книги. Автор дізнався про це вже після публікації текстів.
 
Історія про бідного хлопчину, який переїжджає з великого міста в провінцію на півдні Польщі, якого захоплює вся ця новизна та боротьба з «привидами» посткомуністичного простору – це історія теплої любові, історія про зміни споживацьких смаків (на прилавках з’явились нові бляшанки з кавою, кольорові етикетки, американські сигарети), історія про точку неповернення та нове осмислення цінностей.
Вам може бути цікаво
Муся та бабуся
Книга Миколи Рябчука «Лексикон націоналіста та інші есеї» вже у книгарнях!
Я люблю йогу!
Улюсан Рукіє
Берк Езґі
Фенюк Анастасія
stary_lev Стежити
дописів читачів