"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Софія Андрухович – переможниця премії Women in Arts-2021
Стали відомі імена переможниць премії Women in Arts-2021, яка вручається щороку жінкам за вагомі внески у культуру й мистецтво. Радіємо, що у номінації «Жінка в літературі» цьогоріч перемогла Софія Андрухович, авторка романів «Фелікс Австрія» та «Амадока»!
 
Чільне фото – Ольги Закревської.
 
До переліку фіналістів номінації «Жінка в літературі» цьогоріч, окрім Софії Андрухович, увійшли Ірина Шувалова, Олена Герасим’юк, Марина Гримич і Таня Малярчук. Також журі премії відзначило переможниць ще в 7 номінаціях, зокрема у сферах культурного менеджмену, журналістики, візуального мистецтва, театру, кіно, музики.
 
Софія Андрухович – письменниця, перекладачка та публіцистка. Авторка прозових книжок «Літо Мілени» (2002), «Старі люди» (2003), «Жінки їхніх чоловіків» (2005), «Сьомга» (2007). У 2014 році випустила роман «Фелікс Австрія», що того ж року отримав відзнаку «Книга року BBC». У 2015 році стала лауреаткою премії імені Джозефа Конрада. У 2016 році Софія Андрухович спільно з Мар'яною Прохасько написали дитячу книжку-картинку «Сузір'я Курки». Того ж року книжка увійшла до престижного каталогу в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури «Білі круки» («White Ravens 2017»). У 2020 році вийшов фільм «Віддана», знятий компанією FILM.UA за мотивами роману «Фелікс Австрія». 2020 року вийшов друком роман «Амадока».
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage