0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Смакуймо «Таємничий обід» Христини Лукащук
Якщо ваша дитина нечемно поводить себе за столом, їсть руками чи губиться на вечорі в дорогій ресторації, то книжка «Таємничий обід» Христини Лукащук, презентована сьогодні у Національному музеї ім. А. Шептицького у рамках Форуму видавців, стане для неї гарним порадником. Авторка відзначає, що, хоча книжка і написана у дитячому стилі, вона може бути корисною і дорослим.
 
«Інколи мене питали, нащо мені той етикет. Але ж можна дозволити собі їсти красиво, - каже Христина Лукащук. - Правила етикету - це інша мова, ще один спосіб подякувати, висловити шанування».
 
Оксана Думанська, літературний редактор «Таємничого обіду»: «Щоб ваша дитина знала, що в яку руку брати, і написана ця книжка. Але не як повчальна історія, а у вигляді детективу. Христина Лукащук виробила свій індивідуальний стиль ілюстрації, який пізнається в усіх її книжках. У пізнавальних виданнях малюнок підтверджує слово. Ці книги не завантажують дитину, дають їй стільки інформації, скільки вона може «спожити».
 
Христина Лукащук сподівається, що «Таємничий обід» не лише підштовхне дітей до вивчення етикету за столом, а й надихатиме: «Ця книжка для настрою. Нею треба смакувати».
 
 
Вам може бути цікаво
Безкоштовна кур'єрська доставка по Львову
З музикою легше: мелодійні книги
Знижки на дитячі книжки до 40%!
Даруємо знижку на книжку тижня: «Лексикон львівський: поважно і на жарт»
Дітям і батькам. Книжки для спільних читань!
Три книжки Мілана Кундери про любов і Європу
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати