"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Смачні читання в Івано-Франківську
В Івано-Франківську започатковано проект на підтримку української дитячої книжки під назвою «Смачного читання!»
 
Що у вас асоціюється із словом «смакувати»? Напевно, щось, що можна покуштувати, надкусити, сьорбнути…, і щоб обов’язково – СМАЧНО! Але хіба можна смакувати… книжки?!! Виявляється, що так. Для цього достатньо вмоститися зручненько в затишному місці з кавою коро-хоро чи шипшиновим чаєм з чоколядовими хруликами, пиріжками з джемом та іншими смаколиками – і почати ЧИТАТИ!!!
 
Ідея проекту: дати змогу малим читачам «доторкнутися» до казки, зробити її для них «живою» та зацікавити читати книжки з родиною. Тут дітям допомагають зростати відважними, не боятися труднощів, цінувати друзів та родину.
 
Число учасників кожної із зустрічей є порівняно невеликим, до 12-15 осіб залежно від віку. Програми читань розробляються виховницями Пласту, які мають необхідні кваліфікації та досвід, з урахуванням віку слухачів. Щоб створити відповідну атмосферу домашнього затишку, для проведення зустрічей вибрано «бібліотеку» ресторану «Франко», як також обов’язковим атрибутом є смакування напоїв і солодощів «з казки» (з цим допомагає ТМ «Лукас»).
 
Смачно читали діти і книжки «Видавництва Старого Лева». Зокрема, дізнавалися «Хто зробить сніг?» з Мар’яною та Тарасом Прохаськом, куштуючи лимонад «від Їжака» із «сніговими» кульками. А минулої суботи до Івано-Франківська завітав співак і перекладач Віктор Морозов, щоб розповісти про бідолашного хлопця Тревора та його собаку Стрілку, яку через непосидючість назвали «Ракетою на чотирьох лапах».
 
    
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage