"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Слухай чоловіка, наче він Бог»
Книга італійської журналістки Констанци Маріано «Виходь заміж і будь покірною» стала бестселером в Іспанії. Твір нещодавно переклали іспанською мовою, і він уже здобув розголосу у всій країні. Видання Констанци Маріано «підірвало» світове питання про гендерну нерівність.
 
Книга «Виходь заміж і будь покірною» − це свого роду скарбничка порад для жінок, які хочуть бути щасливими у шлюбі. Сама авторка, яка заміжня і має чотирьох дітей, наголошую на тому, що потрібно завжди підбадьорювати чоловіка, бути позитивно налаштованою та красивою для нього, стимулювати його долучитися до створення сім`ї та виховання дітей.
 
Неодноразово у книзі Констанца Маріано радить молодим жінками бути «слухняними, великодушними та покірними». Італійська журналістка рекомендує, навіть у момент суперечки завжди віддавати перевагу думкам чоловіка, ніж своїм. «Коли Ваш чоловік говорить що-небудь, слухайте так, ніби з Вами говорить Бог», − пише Констанци Маріано. Ці поради жінка сформувала на основі власного досвіду, досвіду подруг та орієнтуючись на Біблію.
 
Книга про покірність жінки перед чоловіком ще більше розбурхала «гендерний мурашник». Вона стала об’єктом активного обговорення в іспанському суспільстві. Так, парламент Іспанії засудив видання, ніби те провокує до насилля у сім’ях. Релігійна ж верхівка, спростовує це твердження, доводячи, що навіть сама ідея не закликає до насилля щодо жінок, не кажучи вже про книгу.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage