0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Слон Трубальський завітав на Книжковий Арсенал
На Дитячій сцені Книжкового Арсеналу відбулася театралізована презентація книжки «Слон Трубальський» - збірки дотепних та грайливих віршів польського поета та мовознавця Юліана Тувіма, що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Участь у заході взяли перекладач книги Маріанна Кіяновська та ілюстратор Володимир Штанко. Театральне дійство для гостей фестивалю підготували актори дитячої театральної студії «Чорний квадратик».
 
Поява книжки була б неможливою без кропіткої та натхненної роботи Маріанни Кіяновської, яка переклала поезії Юліана Туліма з польської. Під час презентації Маріанна зачитала один з віршів під назвою «Локомотив» та поділилася власними враженнями від книжки: 
 
«Сьогодні у залі зібралися найкращі у світі діти, і я думаю, що ви почуєте найкращі у світі вірші. Адже дитячі вірші Юліана Тувіма – визнаний шедевр поезії для малят, перекладений багатьма мовами. Я дуже рада, що завдяки збігу обставин і Божій ласці переклала їх».
 
 
Герої віршів ожили завдяки ілюстраціям  художника Володимира Штанка, і, за його словами, інакше і бути не могло, адже їх написав Юліан Тувім:
 
«Мені дуже цікаво було працювати над образами у цій книжці, - розповідав Володимир. - Коли до мене звернулися щодо ілюстрацій цього проекту, я зрадів. Тому що я з дитинства люблю вірші Юліана Тувіма, і цей поет – світова знаменитість, класик, і народжує такі образи, з яких хочеться створити новий світ».
 
Актори дитячої театральної студії «Чорний квадратик» побачили героїв книжки по-своєму, і у яскравому дійстві познайомили з ними глядачів. 
 
 
«Ми із задоволенням погодилися підготувати невелику постановку, адже нам завжди цікаві нові формати, - зізнався режисер театру Сергій Анчуткін. - Коли ми почали читати вірші, виявилося, що у них неймовірно багато образів, які можна цікаво зобразити на сцені. Що ми і зробили і дуже сподіваємося,  що глядачам сподобалося».
 
 
 
Вам може бути цікаво
Турецькі пригоди з близнятами
Дивовтеча
Доннелі Педді
Белл Дженніфер
Шкільний гармидер, або П`ять історій, які доведуть: навчатися – не нудно!
«Не кажіть, що в нас нічого немає», коли є Музика, Любов та Історія
stary_lev Стежити
дописів читачів