«Скриня. Речі сили»: інтерактивна версія – безкоштовно
![](https://api.starylev.com.ua/storage/files/news/0-8.jpg)
Нещодавно у «Видавництві Старого Лева» вийшов унікальний арт-бук «Скриня. Речі сили», який створили Ярина Винницька, Юлія Табенська та Дмитро Осипов, - книга про українське і для українців. Книга, яка поєднала у собі те, з чого колись складався світ наших бабусь і що невблаганно зникає з нашого життя. А щоб зробити сприйняття наших національних скарбів ще яскравішим, студія Nravo розробила інтерактивну версію арт-буку. Тож тепер можна насолоджуватися цим ексклюзивним виданням у себе в телефоні.
На 36-сторінках анімованого видання можна дізнатися, що ж прийнято складати у скриню як придане молодої дівчини, якими є весільні обряди у різних регіонах країни тощо. Тут ви побачите старовинні українські орнаменти, строї, головні убори, рушники та інші народні артефакти, зібрані з усієї України. А ще додаток дозволяє долучитися до творення власної скрині, розмалювати старовинну ікону, наприклад.
Почути в інтерактивній версії «Скрині» можна старовинні весільні пісні з Покуття, а також мелодії, створені за допомогою трембіт та цимбал. У додатку звучать голоси Сергія Фоменка з гурту «Мандри» та Іванки Червінської, фіналістки «Голосу країни».
![](https://api.starylev.com.ua/storage/files/books/skrynya_5.jpg)
«У мене таке відчуття, що я готувала цю книгу все своє життя — їздила у фольклорні експедиції, збирала власну колекцію артефактів, досліджувала світ традиції у різний спосіб, - розповідає Ярина Винницька. - Аж поки не зустріла своїх партнерів-співаторів — магічну художницю з Кам’янця-Подільського Юлію Табенську та ідеолога проекту Дмитра Осипова. Ми втрьох впродовж дев’яти місяців (дуже символічно) творили вже саму книгу».
![](https://api.starylev.com.ua/storage/files/books/skrynya_11.jpg)
Розробники планують розширювати інтерактивну версію книги та доповнювати її щоразу чимось новим. «Ми хочемо, щоб всередині був інтерактив у кожній сцені та багатомовність – щонайменше, англійська версія. Також хочемо додати більше міні-ігор – наприклад, знайти всі підсвічники на сцені чи скласти пазл», — зазначає CEO Nravo Андрій Табачин.
Коментарі
Щоб залишити коментар, необхідно