"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Що почитати на зимові свята. Добірка 7 книг
Скоро прийде час, коли можна порелаксувати на повну: звичайно, не відпустка, але кілька вільних днів є. І ось постає питання, чим же таким цікавим себе зайняти: можна піти на ковзанку або вирушити в маленьку подорож. Але є один безпрограшний варіант – почитати книжку. І ноги не намочиш і в подорож вигаданими світами вирушиш.
 
Світлана Карпета, УП. Життя
Ми підготували добірку найцікавіших книжкових новинок на зимові свята, щоб було тепло й затишно, навіть коли за вікном лютий мороз.
 
Про Грінча, який украв Різдво
 
Найвідоміший твір Доктора Сьюза отримав надзвичайно багато любові від читачів по всьому світу, нарешті він з’явився і в українському перекладі.
 
Це історія про злого Грінча, який вирішив вкрасти Різдво (іграшки, ялинки, смаколики) у мешканців міста Хтовіль, але його плани пішли шкереберть.
 
Цікава віршована розповідь з вдалими ілюстраціями, яка зачарує не тільки дітей, а й дорослих.
 
До речі, незабаром в прокат виходить екранізація цієї книги, тому встигніть прочитати!
 
 
 
Для цього видання 19 сучасних українських письменників написали історії про Різдво, про те яким вони його бажать і як його відчувають.
 
Серед них Мар'яна Савка, Богдана Матіяш, Катерина Бабкіна, Маркіян Прохасько та інші.
 
Кожен із письменників має свій власний стиль, що робить видання різноманітним. Читач точно може знайти влучну історію, впізнати себе в ній або ж відкрити для себе Різдво по-новому.
 
Якщо ще не вистачає святкового настрою, то мерщій надихатися!
 
Теплі історії в конвертах
 
Серія "Теплих історій" знайома багатьом давно, але вона все ще не втрачає популярності: щемних щирих історій ніколи не буде забагато.
 
Цього разу зібрано історії із листування: одкровення про багатолітнє кохання й перші несміливі освідчення, прощення, трепетну надію та мужню, стійку віру, вдячність і повагу.
Листування є нашою буденністю, але ми так часто повертаємось до старих повідомлень і листів, щоб згадати якісь чудові моменти із життя.
 
"Теплі історії в конвертах" допомагають впізнати себе в деяких епізодах і відчути щирість між рядками.
 
Думай і дій як кіт
 
Може здатися, що це просто весела книжечка, але це тільки на перший погляд. Насправді "Думай і дій як кіт" – це жорсткий нон-фікшн, який навчить вас жити за законами котячого світу, це довге дослідження шляху до успіху кожного кота.
 
Чому коти не турбуються про пенсію? Чи можна їх примусити робити те, що вони не хочуть? Можливо нам треба у них повчитись?
 
Саме на ці запитання книга дає відповіді.
 
Якщо у вас цей опис викликав посмішку, то наймиліша книга із самодопомоги точно має стати частиною вашої бібліотеки!
 
 
Різдвозавр
 
Інколи так хочеться повернутись в дитинство і повірити в чудо.
 
Це чудова різдвяна історія про пригоди маленького хлопчика прикутого до інвалідного візка та його друга Різдвозавра.
 
Але хто ж такий Різдвозавр? Це справжній динозавр, який вилупився з яйця, що висидів сам Санта. Справді незвичайна історія, чи не так.
 
Динамічно написаний текст і якісний переклад роблять видання просто неймовірним. В українській літературі не часто можна зустріти інклюзивні книги – чудово, що такі видання з’являються все частіше.
 
Фіалки в березні
 
Сара Джио відома у світі завдяки своїй унікальній здібності створювати захопливі атмосферні історії.
 
Це романтична оповідь про дівчину, що після розлучення їде до своєї бабусі на острів, оточений океаном.
 
Там вона знайомиться із харизматичним Джеком, а потім ще й знаходить давній щоденник, який проливає світло на життя острова.
 
Цікавий сюжет, захоплива інтрига й колоритні персонажі роблять історію Сари Джио дуже проникливою.
 
Різдвяний янгол
 
Це машина часу, що переносить нас до засніженого гуцульського села, в дитинство Ярослави Терлецької і Галини Петросаняк – авторок книжки.
 
У "Різдвяному янголі" переплетено казкові сюжети, гуцульський дух і старовинні коляди. Це поєднання створює приємну атмосферу, в яку хочеться загорнутись як у плед.
 
А текст, всіяний гуцульськими діалектами, додає книзі родзинки.
 
У "Різдвяному янголі" все однозначно: щастя – це вміння насолоджуватись тим, що навколо нас. Точно потрібна книга для довгих зимових вечорів.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage