0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Що ховається у лісі?» – нова інтерактивна книга для дітей від Старого Лева
Вже у липні у «Видавництві Старого Лева» вийде українською неймовірно оригінальна книга-загадка іспанської художниці Айни Бестард - «Що ховається у лісі?».  Коли ви відкриєте видання і подивитесь на нього неозброєним оком, побачите лише обриси дерев, намальованих різними кольорами, і більше нічого. Але у книзі ви знайдете ще й три кольорові скельця, які допоможуть розгадати усі таємниці лісу та дізнатися, що та хто ховається у його нетрях. 
 
 
Користуватися книгою дуже просто. Спершу дивимось крізь зелене скло  - все виглядає звичайним і спокійним. Потім, дивлячись крізь синє скло, спостерігаємо, як ліс оживає, бачимо усіх його мешканців, від маленьких до великих. А  завдяки червоному  скельцю  читач відкриє для себе ще багато секретів, які приховує ліс! Так, уважні спостерігачі помітять тварин у різних ситуаціях: хтось їсть, а хтось заліковує рани, хтось прокидаються лише вночі, а хтось понад усе любить дощ… 
 
 
Також читачі зможуть дізнатися про різні природні явища, про взаємодію між окремими частинами екосистеми. Насправді у лісі відбувається дууууже багато цікавого, варто лише уважніше придивитися:)
 
Це видання - чудовий спосіб зацікавити дитину пізнанням світу навколо, і це прекрасний привід провести вечір разом із родиною за книгою, яка захопить увагу і дорослих, і малих.  Малюнки доповнені короткими коментарями у вигляді питань або фактів, які можуть пояснити та доповнити дорослі, тим самим направляючи дитину в грі.
 
Ідеальний подарунок для допитливих дітлахів і не менш допитливих дорослих :)
 
 
 
Вам може бути цікаво
Викрадення! Гаряче літо Ракети на чотирьох лапах (колекція)
Ракета на чотирьох лапах під прикриттям (колекція)
Нові пригоди Ракети на чотирьох лапах (колекція)
Розшукується Ракета на чотирьох лапах (колекція)
Клуб червоних кедів. Ми the best! (колекція)
Клуб червоних кедів. Усе заради мрії (колекція)
stary_lev Стежити
дописів читачів
Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати