"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Ще два раніше неопублікованих оповідання Гемінґвея побачать світ 2019 року
Влітку в американському журналі «The Strand Magazine» вперше було опубліковане оповідання Ернеста Гемінґвея під назвою «Кімната з боку саду». А вже наступного року у США вийде ще два твори автора, які раніше не видавалися.
 
 
Днями розпорядник літературного спадку Гема, автор його біографії «Ернест Гемінґвей. Артефакти з життя», американський видавець і фотограф Майкл Катакіс оголосив, що два оповідання – «Монумент» (The Monument) і «Країна індіанців і армія білих» (Indian Country and the White Army) – увійдуть до перевидання чи не найвідомішого роману про війну «По кому поздвін». До збірки, що побачить світ влітку 2019 року, також увійде твір «Кімната з боку саду».
 
Усі три оповідання були написані в середині 1950-х років. Разом із ще двома творами Гема, вони розповідають історію Другої світової війни. Після їхнього написання Гемінґвей сказав своєму видавцеві, що ці історії, мабуть, повинні вийти після його смерті, оскільки є «трохи шокуючими» і висвітлюють «реалістичне ставлення до іррегулярних військ та бойових дій», «людей, які фактично вбивають інших людей».
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage