"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Саундтреки для електронних книг
Представники новозеландської компанії «Booktrack» заявили про розробку саундтреків для електронних книг «Booktrack Studio» та спеціального ресурсу для школярів «Booktrack Classroom», що дозволить безкоштовно користуватися електронними книгами, на які вже накладені саундтреки. Проект саундтреків для електронних книг уже отримав 3 мільйони доларів інвестицій. На основі «Booktrack Studio» створено понад 3600 проектів на 30 мовах.
 
За задумом розробників, «Booktrack Classroom» дозволить школярам не лише безкоштовно читати книги, але й створювати власні зв’язки «книга+музика». База саундтреків уже нараховує понад 20 тисяч назв. Ресурс передбачає можливість обміну створеними комплектами між різними пристроями, зокрема додаток можна буде завантажити на пристрої з iOS і Android , а також в браузер Google Chrome.
 
Дослідження «TechCrunch» , які проводились серед школярів середнього та старшого віку Оклендського університету, підтвердили, що учні, які читали книги з саундтреками від «Booktrack», проводили з книгою в середньому на 30 % більше часу і розуміли прочитане на 17% краще, ніж ті, хто читав без музичного супроводу.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage