0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Сашко Дерманський презентував «Крамничку тітоньки Мальви» в Києві

20-21 грудня Сашко Дерманський презентував київським читачам свою різдвяну новинку – книгу «Крамничка тітоньки Мальви», яка нещодавно вийшла у «Видавництві Старого Лева».

Спершу письменник зустрівся з читачами у «Львівській майстерні шоколаду», що на Подолі. Саме там, в атмосфері шоколаду та свята, автор не лише розповів про різдвяні традиції та казку «Крамничка тітоньки Мальви», а й зачитав кілька уривків.

   

Ще одна презентація книги відбулась в рамках фестивалю «Зимові забави Азбукового Королівства». У Музеї книги і друкарства України Сашко Дерманський розповів відвідувачам, як же народилася його історія та що трапиться із героями казки.  

Під час презентації книги у Музеї Івана Гончара в рамках дитячого фестивалю «Орелі» автор поділився з читачами своїми думками про різдвяні дива та наголосив, що головне в його книзі – любов і віра в людей.

   

А от під час «Різдвяного Арсеналу», в межах якого відбулась ще одна презентація «Крамнички тітоньки Мальви», Сашко Дерманський розповідав, чому вирішив написати саме різдвяну історію та звідки черпав натхнення.  І несподівано для письменника, маленькі читачі зголосилися почитати свої улюблені  уривки у книзі.

Фото –  Валентина Ковальчук, Марина Гетманец, Nikita Slobodian 

 

 

Вам може бути цікаво
Дві книги Старого Лева – у довгому списку премії «Зустріч-2021»!
«Мирослава та інші з нашого двору» запрошують на зустріч у Києві!
Чернінька Олена
Шкіль Андрій
Селфі в Парижі
Книга «20+1, або Земля мертвих» Павла Вольвача – серед фіналістів премії «Еспресо. Вибір читачів 2021»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати