"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Розпочався Bologna Children's Book Fair 2016
Сьогодні, у понеділок, 4 квітня, розпочався 53 Болонський міжнародний ярмарок дитячої книжки (Bologna Children's Book Fair), що цього року проходитиме під гаслом «Підживи свою уяву». Протягом чотирьох днів тут відбуватимуться сотні літературних заходів, а видавці та літературні агенти зі всього світу знаходитимуть нових партнерів, підписуватимуть нові угоди та купуватимуть права на найактуальніші та найсвіжіші видання з усіх присутніх країн. 
 
Вже традиційно на ярмарку можна знайти і стенд «Видавництва Старого Лева». Цього року ВСЛ представляють заступник головного редактора видавництва Катерина Міхаліцина, менеджер з авторських прав Іван Федечко та художній редактор Назар Гайдучик. Компанію їм склала ілюстраторка Анастасія Стефурак, яку теж можна буде зустріти на стенді видавництва. 
 
 
Офіційним гостем Bologna Children's Book Fair 2016 є Німеччина. Організатори наголошують на еко-орієнтації цьогорічного ярмарку, то ж для встановлення усіх стендів були використані тільки екологічні матеріали, а презентаційна виставка німецьких ілюстраторів має назву «Уяви себе деревом». 
 
 
«Уже традиційно стенд ВСЛ, який знаходиться там само, де і торік (Hall 30, D29), отримує усмішки й похвалу від колег-сусідів і просто відвідувачів, - розповідає Катерина Міхаліцина. - Хоч на даний момент виставка триває усього 50 хвилин, ми вже мали чотири робочі зустрічі, зокрема з видавцем з Барселони з Laurence King Publishing та Аланом Сером з французького видавництва «Rue du Monde». З цим видавництвом ми вже мали досвід успішної співпраці. Так, французькою виходили книги ВСЛ «Зірки і макові зернята» й «Війна, що змінила Рондо» від Творчої майстерні «Аґрафка», українською – «Футбольний матч тривалістю в літо» Бернара Шамбаза від «Rue du Monde». На виставці є чимало наших добрих знайомих. Зокрема, з українців навпроти нас є видавництва «Пегас», за рогом - «Фонтан Казок» та «Ранок», є також «Астра» і «Good Company». 
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage