0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Розкрити таємниці Шекспіра: знайдено свідчення сучасника поета
Знайдено записник, що, ймовірно, належав першому критику та досліднику творчості Вільяма Шекспіра. Начерки під назвою «Шекспір: комедії і трагедії» датують ХVII століттям. 
 
 
Метью Гейлі, керівник відділу книг і рукописів британського аукціонного дому Bonhams, вважає, що записник має величезне наукове значення та оцінює його у 37 тисяч доларів. «Це дуже невеликий рукопис, крихітний нотатник розміром із сірникову коробку, створений у XVII столітті», - зазначає Гейлі. Як виявилось, знахідка зберігалась у колекції антиквара Джона Лавдея.
 
 
У нотатнику можна побачити цитати, уривки або фрази Шекспіра, які сподобалися автору. «Ми не знаємо, хто ця людина, яка створила записник, але очевидно, що вона жила у XVII столітті та відвідувала п’єси Шекспіра й робила замітки або прочитала перші чотири друковані видання письменника».
 
Документ наразі опрацьовують науковці. Хейлі вважає, що записник може надати докази того, що не всі п'єси Шекспіра були написані ним самим у повному обсязі. Також може виявитися, що деякі відомі цитати з творів великого драматурга відрізняються від їхньої сучасної версії.
 
Вам може бути цікаво
Слідопитенята
Знижки до 50% на дитячі книжки!
Даруємо знижку на книжку тижня: «Однакові чи різні? Геноміка»!
Роман «Югославія, моя батьківщина» Ґорана Войновича – переможець премії «Анґелус»!
Домашня бібліотека: варто чи ні
«Нормальні люди» Саллі Руні: селінджерівський бестселер на новий лад чи біблія міленіалів?
stary_lev Стежити
дописів читачів