0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Роман «Забуття» Тані Малярчук: відчути дух часу
Фото - Книгарні «Є»
 
У середу, 5 жовтня, у київській Книгарні «Є» відбулася презентація книжки Тані Малярчук «Забуття»,  яка вийшла у «Видавництві Старого Лева». Модерував розмову Михайло Бриних. Під час зустрічі багато говорили про історію, про життя українців в еміграції, про відомих діячів країни та про В’ячеслава Липинського - центральну постать роману «Забуття».
 
 
«Забуття» - одна із найочікуваніших та найяскравіших книжок цього сезону. Це роман, у якому переплітаються дві сюжетні лінії, історична та сучасна: політика і мислителя В’ячеслава Липинського та жінки з теперішнього, яка з його допомогою шукає шлях до себе. Це книжка про час, пам’ять, державність, про сутність речей і про вміння одночасно дивитися назад і вперед. 
 
 
Таня Малярчук розповіла про те, з чого все почалося та як створювався роман. «Шість років тому я переїхала у Відень і почала шукати у ньому все українське, - говорила Таня. – Виявилося, що українці були дуже активними у Відні, відкрили багато газет та університетів. Я збирала інформацію, досліджувала життя Липинського та паралельно працювала над книжкою протягом чотирьох років, переписувала текст багато разів, шукаючи необхідну форму. Коли ж нарешті знайшла, книга народилася дуже швидко».
 
 
Розповіла авторка і про дух часу, який у ньому живе. «Ключова лінія роману – історія В’ячеслава Липинського, також є лінії голодомору і партизанщини на Західній Україні. Коли я працювала над книгою, то свідомо не читала історичних текстів. Мені було цікаво вловити дух часу, який я могла знайти в листах та щоденниках Липинського, відчути, як час клекоче, який він».
 
Вам може бути цікаво
Слідопитенята
Знижки до 50% на дитячі книжки!
Даруємо знижку на книжку тижня: «Однакові чи різні? Геноміка»!
Роман «Югославія, моя батьківщина» Ґорана Войновича – переможець премії «Анґелус»!
Домашня бібліотека: варто чи ні
«Нормальні люди» Саллі Руні: селінджерівський бестселер на новий лад чи біблія міленіалів?
stary_lev Стежити
дописів читачів