0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Роман «Югославія, моя батьківщина» Ґорана Войновича – переможець премії «Анґелус»!
Чудові новини! Лауретом літературної нагороди Центральної Європи «Анґелус» став словенський письменник Ґоран Войнович, якого журі відзначило за роман «Югославія, моя батьківщина».
 
 
«Югославія, моя батьківщина» розповідає про події Югославської війни та її наслідки вустами підлітка, а згодом — дорослого чоловіка.
У часі історичних потрясінь і політичних конфліктів буває нелегко визначити, де батьківщина, а де чужа територія, хто друг, а хто ворог. Особливо складно осмислити ці речі підліткові. Надто коли батька, якого вважав захисником і героєм, оголошено воєнним злочинцем і в одну мить руйнується звичний, такий теплий і затишний світ, коли втрачаєш одразу все: друзів, сім’ю, батьківщину.
 
Українською книга вийшла цьогоріч у «Видавництві Старого Лева» у перекладі Катерини Калитко та з художнім оформленням Тетяни Омельченко.
 
Раніше із 14 книг довгого списку до переліку фіналістів увійшло 7 авторів – з України, Болгарії, Польщі, Росії, Словенії. Врешті 17 жовтня стало ім'я переможця, який отримає грошову винагороду у розмірі 150 тисяч польських злотих.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Знижка 20% на книги Жоеля Діккера!
Асєєв Станіслав
Гнутись, а не ламатись: історії про сильних жінок
Від гарячих точок до хутора Обирок: виходить книжка Валерія Пузіка!
Дебют Мілана Кундери: що трапляється, коли «Жарт» змінює долю?
Я бачив його живим, мертвим і знову живим
stary_lev Стежити
дописів читачів