0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Роман Террі Пратчетта та Ніла Ґеймана перетворять на серіал
The VergeФото – ВВС  
 
Всесвітньовідомий роман «Добрі передвісники» (також «Добрі знамення»), який 1990 року написали Террі Пратчетт та Ніл Ґейман, незабаром вийде на екрани у вигляді шестисерійної стрічки. Адаптацією твору для телебачення займеться сам Ніл Ґейман. 
 
«Ми з Террі домовились, що ми будемо працювати над «Добрими передвісниками» тільки разом, – розповів Ніл Ґейман. - Усе, що мало бути написане, до останньої дрібниці, ми мали вирішувати у співпраці».  Саме тому письменник відмовився екранізувати твір після смерті Террі Пратчетта у 2015 році. Але це рішення змінилося, коли давній друг і помічник Пратчетта  Роб Уілкінс передав Ґейману передсмертний лист Террі, де автор наполягав на тому, щоб Ґейман самостійно адаптував роман для телевізійних екранів. 
 
У романі йдеться про початок апокаліпсису. Його намагаються зупинити головні персонажі – демон Кроулі та янгол Азірафаель, які звикли жити серед людей та мають на землі власний бізнес і власне комфортне життя. 
 
У 2002 році режисер Террі Гілліам робив спроби екранізувати книгу з Джонні Деппом і Робіном Вільямсом у головних ролях.  Але проект так і не був реалізований. У 2014-му твір адаптували для BBC Radio 4.  
 
 
Вам може бути цікаво
Дітям і батькам. Книжки для спільних читань!
Три книжки Мілана Кундери про любов і Європу
Я працюю у видавництві: очікування VS реальність
10 фактів про Надійку Гербіш
Жіночі історії: книги, які більше сподобаються дівчатам
Арт-директор «Видавництва Старого Лева» отримав перемогу в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати