Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Друзі, хочемо розділити з вами чудову новину! Роман «Фелікс Австрія» Софії Андрухович видало грецьке видавництво Vaxikon і видавництво Prozart з Північної Македонії. Також права на книгу продані нещодавно у Болгарію у видавництво Ergo.

Раніше книга побачила світ також німецькою, французькою, польською, чеською, хорватською і угорською мовами.

«Фелікс Австрія» – другий роман української письменниці, перекладачки та публіцистки Софії Андрухович, який вперше побачив світ 2014 року. Книжка стала справжнім бестселером в Україні та отримала низку нагород. А 2020 року за книгою вийшов фільм «Віддана», знятий Film.ua.

У центрі історії – Станіславів кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, – долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage