Щорічна літературна премія «Своя полиця», яку заснувала мережа «Книгарня “Є”», оголосила короткий список сучасної української літератури. У категорії «Реалісти», що об’єднує романи без фантастичних елементів, серед номінантів опинилася книга «Вроцлавіта» Анни Дьоміної, що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Вітаємо авторку!
«Вроцлавіта» змагатиметься за перемогу у своїй категорії разом із такими книгами:
— «Там, де заходить сонце» Олени Пшеничної («Лабораторія»);
— «Оринин. Роман про стелепного чоловіка» Сашка Столового («Лабораторія»);
— «Битись не можна відступити» Павла Белянського («Віват»);
— «Усі мої тривожні дзвіночки» Євгенії Бабенко («Віват»).
Член журі Олексій Сімончук зазначив, що премія «Своя полиця» допомагає виділити твори, які могли залишитися поза увагою широкої аудиторії, і підтримує авторів, чиї історії варто почути.
Упродовж лютого та березня 2025 року триватиме наступний етап конкурсу: оцінювання від журі та відкрите голосування читачів, яке розпочнеться 10 лютого 2025 року. Оголошення переможців та церемонія нагородження відбудеться 29 березня 2025 року.
Премія «Своя полиця» не розділяє літературу на «високу» та жанрову, а відзначає найкращі книги українських авторів. Проєкт стартував 1 жовтня 2023 року та проводитиметься щорічно.
Вболіваємо за «Вроцлавіту» та запрошуємо всіх читачів підтримати улюблену книгу >>> за посиланням!
Про книгу «Вроцлавіта»:
Життя Віти сповнене пригод: переїзд в іншу країну, соло-материнство, дедлайни на роботі... На щастя, їй допомагає дідусь, от тільки він недобачає й одного дня приводить із садочка чужу дитину. Цей випадок зіштовхує Віту з Каролем, із яким у неї, виявляється, так багато спільного: діти в одному садочку, айтішний проєкт... До того ж новий знайомий харизматичний, мов Відьмак, і чомусь серце у його присутності б'ється частіше! Та чи зможе Віта, яка вже обпеклася в минулому, дати шанс своїм почуттям?
Це тепла історія, сповнена гумору, емоцій, чуттєвих сцен, айтішних та мамських жартів. Це роман про здорові стосунки, відповідальність та пошук коріння, про життя, в якому не завжди бувають біла сукня й обручка, але завжди є місце для щастя.
Коментарі
Щоб залишити коментар, необхідно