"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Робота не Walk: 7 книжок для справжнього перезавантаження
Великі зміни, нові проекти та бажання удосконалення — хедлайнери вересневого настрою. Для впевненого професійного старту читайте нові корисні книжки від українських видавництв.
 
 
Самомотивація
Андро Донован, «Фабула»
 
Наші переконання бувають часто навіяні чи нав’язані суспільством, звідси і дисгармонія. Автор підказує, як виокремити власні бачення та бажання зі жмуту втовкмачених нам із дитинства ідей про те, якими ми є, якими нам бути і чого прагнути. Щоб краще зрозуміти і вмотивувати себе, у книзі наведено не тільки теорію, а й практичні поради, вправи та реальні історії людей, яким Андро Донован допомогла зрозуміти себе й наважитися на зміни в житті.
 
Результативний конфлікт. Незгода — це сила, що працює на вас
Роберт Фергюсон, Пітер Коулман, «Наш Формат»
 
Конфлікт — це найвища точка не-комфорту. Особливо, якщо ви — керівник, і це саме ваша відповідальність — вирішити суперечку швидко і безболісно щодо інтересів всіх зацікавлених сторін. Конфліктів уникнути неможливо — це перше, що варто пам’ятати, адже в кожного, з ким ви взаємодієте — своя точка зору. Ця книжка — посібник по блискучому вирішенню конфліктів та застосуванню семи основних стратегій: доброзичливості, підтримки, домінування, поступливості, самостійності, адаптації та непокори. Автори пропонують також інструменти для самооцінки, вправи, перелік питань для перевірки та зведені таблиці, що стануть корисними всім, хто щоденно має справу з зіткненням інтересів та точок зору.
 
Ціна у Спільноті Старого Лева
192 грн
Авінаш К.Діксіт , Баррі Дж. Нейлбафф , «Видавництво Старого Лева»
 
Стратегія — узагальнююча модель дій, потрібних для досягнення цілей. Мислити стратегічно необхідно для того, аби перевершити суперника, передбачити його вчинки та вплинути на них. Стратегії потрібні буквально для усього. Звісно, ситуації бувають дуже різні, але автори цього посібника кажуть, що в основі мистецтва стратегічного мислення лежать лише кілька базових принципів.
 
Засіло в голові. Наука успішного навчання
Пітер Браун, Генрі Редігер, Марк МакДеніел, «Наш Формат»
 
Одним з сучасних принципів освіти є її безперервність. Якщо у людини є диплом магістра, це не означає, що знати більше нічого не треба: цілком можливо, що в результаті четвертої промислової революції багатьом з нас доведеться змінити сферу професійної діяльності. Але як зробити так, щоб усе, чого вчишся, вкладалося в голові і трималося там міцно? Автори — два психологи та журналіст, говорять про готові прості методики засвоєння знань. Спробуємо поборотися з комп’ютерами за робочі місця!
 
Принцип мозаїки. Шість навичок дивовижного життя і кар’єри
Нік Лавгров, «Наш Формат»
 
Нам зазвичай говорять про те, що в житті завжди треба обирати: кар’єра або родина, хобі або матеріальний добробут, спокій або успіх. Але є інші варіанти. Ми можемо будувати наше життя за принципом мозаїки і робити його більш гармонійним, не відмовляючись від нічого. Крім того, саме різноплановий досвід сприяє успіху, тому що багатогранні особистості мають більше шансів стати хорошими лідерами.
 
Актуальний інтернет-маркетинг
Антон Воронюк, Олександр Поліщук, «ІРІО»
 
Маркетинг — це ще більш-менш зрозуміло, а от що таке Google Analytics, метатеги, seo? Навіщо вони вашому бізнесу і як використовувати ці інструменти, аби підвищити ваші прибутки? Завдяки цьому практичному курсу ви станете обізнаним інтернет-маркетологом, це знадобиться для власної справи і для роботи за наймом.
 
Адміністратор Instagram. Керівництво із заробітку
Дмитро Кудряшов, Євген Козлов, «Book Chef»
 
Дистанційна робота. В ній безліч плюсів, особливо якщо вона добре оплачується. Бути адміністратором Instagram — круто, навіть тренінг з цієї спеціальності, програму якого видано у цій книжці — найдорожчий в історії. Звісно, працювати доведеться, ще й як, але воно того варте.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage