0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Створять серіал за циклом книг «Варта» Террі Пратчетта
Неймовірних новин для пратчеттоманів стає все більше! Вже цьогоріч на екрани вийде телеадаптація циклу книг Террі Пратчетта «Варта» із серії «Дискосвіт». І днями творці серіалу показали перші карти.
 
 
 
 
Одну із головних ролей виконує північноірландський актор Річард Дормер, 
відомий роллю Беріка Дондарріона у серіалі «Гра престолів». Річард постане перед глядачами в образі Семюела Ваймза – капітана міської варти Анк-Морпорку, який частенько стає останньою обороною міста від магічного хаосу.
 
«Мені дуже подобається бути частиною цього геніального безумства і хаосу, – сказав Дормер. – Мене одразу зацікавило різноманіття образу Ваймза, і я вважаю динаміку між ним та його групою безправних товаришів дуже переконливою».
 
Також до складу акторської групи приєдналися Адам Гьюджілл («1917»), Джо Ітон-Кент («Не забудьте водія»), Марама Корлетт («Кривава погоня»), Лара Россі («Перетинаючи межу») та Сем Адевунмі («Останнє дерево»).
 
Серіал у співпраці творить «BBC Studios» і «Narrativia» – компанія, створена Пратчеттом 2012 року, яку тепер курує донька сера Террі Ріанна та його колишній асистент Роб Вілкінс. 
 
 
Зйомки серіалу розпочалися у вересні 2019 року у Кейптауні, Південна Африка.
 
 
Прем’єра телеекранізації з восьми епізодів відбудеться на «BBC America».
 
 
За сюжетом роману «Варта! Варта!» — першої книги циклу, що вже вийшла українською міська варта славетного міста Анк-Морпорка занепадає. Основні принципи роботи вартових: не бігти занадто швидко, аби у жодному разі не наздогнати правопорушника, не встрягати у бійки, аби уникнути стусанів, не привертати до себе надто багато уваги, 
 
бо ж раптом хтось попросить про допомогу. Тактика невтручання — найбезпечніша! Та, здається, старі принципи доведеться переглянути. По-перше, до лав вартових записався доброволець: сповнений сил, натхнення та надмірного ентузіазму молодший констебль Морква. Він знає усі закони і правила, неухильно дотримується букви закону й готовий цілком присвятити себе службі. А по-друге, в Анк-Морпорку відбувається державний переворот, Патриція кидають до в’язниці, а королем стає… дракон! Ще той тиран і підпалювач, між іншим. У місті коїться казна-що, анк-морпоркцям потрібна допомога.
 
«Озброєні» — другий роман циклу «Варта». Цього разу Нічна сторожа знову переживає не найкращі часи. Капітан Ваймз планує одружитися і повернутися до цивільного життя, тож Сторожі потрібен новий очільник, якому доведеться працювати з дуже різношерстою компанією новобранців. Тим часом нащадок збіднілого аристократичного роду Едвард де Гибль ностальгує за королівською владою в Анк-Морпорку і будує плани повернення законного короля. У місті з’являються жертви таємничих убивств, скоєних невідомою зброєю. Ваймз втратив колишній запал до роботи, тому до справи береться енергійний капрал Морква з загоном новобранців.
 
Та чи вдасться міській варті врятувати Анк-Морпорк? Дізнавайтеся у книжках, а вже незабаром – дивіться у серіалі.
 
Вам може бути цікаво
«Коротка проза – інтенсивніша і може бути глибшою, ніж роман», — Людмила Таран про збірку «Айвенко, або Чоловіки — це…»
Книги Старого Лева – серед переможців BookForum Best Book Award
Вартовий брами
Шевченко Зірка
Продан Олександр
Залишаюсь українцем
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати