0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Режисерка Іра Цілик дебютує з дитячою книжкою
 
До «Книжкового Арсеналу» «Видавництво Старого Лева» готує новинку «Таке цікаве життя». Її авторка – відома українська режисерка й письменниця Ірина Цілик – писала книжку практично у співавторстві з 5-річним сином Андрієм. Ілюструвала «Таке цікаве життя» художниця Христина Лукащук.
 
Донині шанувальники таланту Цілик могли бачити її вірші для дітей, утім, ніхто й не здогадувався, що перша дитяча книжка відомої київської поетеси, авторки популярних пісень Ірини Цілик буде прозовою.
 
«Як не дивно, ідея цієї книжки народилася в… лікарні. Одного разу ми з Андрійком потрапили до цього невеселого закладу на цілий тиждень. У пошуках все нових і нових забавок для мого знудженого сина я почала писати йому від руки короткі історії. Деякі слова в тексті я заміняла на малюнки – так чотирирічній дитині, що от щойно почала вчитися читати, було легше пробиратися вперед від однієї мальованої “паузи” до іншої, – розповіла БараБуці Ірина Цілик. – Врешті писання подібних історійок прижилося в нашій сім’ї, і ми досі час від часу ведемо з Андрієм щоденники, фіксуючи різні моменти нашого життя. А довкола стільки всього цікавого! І фунікулер, машиністка якого дружить з білками. І зірки, що падають з неба наприкінці літа. І каштани, схожі на їжачків з коричневими блискучими животиками. І горобці, що стукають дзьобами у шибку, вимагаючи насіння. І театр, який чомусь починається з вішака. І камінці з дірками, що приносять щастя… Відтак з’явилася ця книжка. Не зовсім про нас з Андрієм, але про одного хорошого хлопчика, його сім’ю, кота на ім’я Чуча та безліч особливих дрібниць, із яких і починається таке цікаве життя».
 
Видавці обіцяють, що з книжки дітлахи дізнаються, що «ґава – дуже розумна птаха, театр – починається з вішака, а машиністка київського фунікулера дружить з білками. І про те, чому не можна їсти сніг, хто в музеях слідкує за тим, щоб відвідувачі не кидали обгортки від цукерок і не крали картини, як улітку падають зірки, хто такий Боб Марлі та чому коти розумні, але іноді так і не скажеш».
 
Вам може бути цікаво
Майструємо і малюємо зі Старим Левом!
«Писати для дітей — це відповідальність». Наталія Ясіновська про письменництво та дитячу літературу
Автори Старого Лева на фестивалі «Кальміюс» у Краматорську!
Мріяти, як герої книжок. Історії про віру в себе для дітей і підлітків
Збірка оповідань білоруського поета та есеїста Уладзімєра Арлова «Краєвид з ментоловим ароматом» вперше українською!
Маленька історія одного життя: Леонардо да Вінчі
stary_lev Стежити
дописів читачів
Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати