"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Революційна ідея: освітні розмальовки для дорослих
 
За минулий рік особливої популярності на видавничому ринку набули розмальовки для дорослих. Наприклад, згідно із даними компанії «Nielsen BookScan», до сьогодні у світі було продано  138 000 примірників «Чарівного саду» Джоанни Басфорд, у тому числі, і в Україні. Незабаром з`явиться більш освітній варіант розмальовок, який не лише допомагатиме зняти стрес, але й дасть змогу дізнатися багато нового про світ предметів та явищ.
 
Автор математичних книг Алекс Беллос (Alex Bellos) та художник, який спеціалізується на математичних об`єктах, Едмунд Харрісс (Edmund Harriss) створили унікальний проект розмальовки, у якому замість традиційних тварин, квітів чи пейзажів будуть зображені об`ємні математичні моделі – сніжинки, небесні тіла, морські мушлі та інші творіння природи. 
 
За словами Беллоса, споглядання різних предметів було популярним завжди: від філософів Стародавньої Греції до художників епохи Відродження, і саме це стало поштовхом для багатьох відкриттів. Автор говорить, що така розмальовка не лише матиме лікувально-терапевтичну дію, а й зможе дати уявлення про складні та безмежно красиві природні процеси.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage