"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Реальна Мар’яна Савка
Розвіртуалізація пройшла успішно. Перший день виставки «МЕДВІН: книжкова коляда» завершився зустріччю з Мар’яною Савкою, Антіном Мухарським, Володимиром Арєнєвим та Братами Капрановими. Познайомитись з авторами прийшли «віртуальні» друзі з Фейсбуку.
 
Розмова видалась тематично насиченою та навіть дискусійною. Який вплив на сучасне суспільство мають соціальні мережі? Вони є розширенням можливостей спілкування чи гачком, на який людей ловить самотність?
 
Володимир Арєнєв ділився секретами, звідки у фантастів беруться ідеї, а Антін Мухарський говорив про власні націоналістичні твори та нерішучість сучасного українства до дій:
 
- В нас є проблема – страх бути українцем, - вважає Антін, - треба вичавлювати цей страх. Я не боюсь казати в очі ворогам, що вони нищать Україну. І, судячи з того, що знімають мої ефіри з телебачення, вороги мене вже почули. Якщо мовчати, то як дивитися в очі дідам, які вже відсиділи за те, за що ми боремось знову?
 
- Я не знаю, що таке «боятись бути українцем», - говорить Мар’яна Савка. – Нема повернення у той час, де ти навіть всередині себе не мав права бути вільною людиною. Головне для нас зараз бути сильними та непохитними у своїх поглядах, та підтверджувати їх не тільки словами, а й діями.
 
Гості взяли участь у дискусіях, спілкуючись один-на-один з авторами, а також мали змогу почути у живому виконанні вірші Мар’яни Савки з серії, опублікованої у Фейсбуці.
 
Кожен з учасників та гостей зустрічі отримав теплі та приємні враження, адже, як не крути, віртуальне спілкування ніколи не замінить живої розмови.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage