0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Письменниця Наталка Малетич розповіла дітлахам про те, як правильно сваритися і миритися
У рамках ХХІІ Форуму видавців в «Основній читальні» Національного музею ім. А. Шептицького відбулася зустріч-розмова на тему «Як правильно сваритися і миритися». Приводом для спілкування стала збірка оповідань «Щоденник Ельфа» Наталки Малетич від «Видавництва Старого Лева». Під час зустрічі багато говорили про дитинство, школу та історії, що лягли в основу збірки. Модерувала розмову письменниця Дзвінка Матіяш.
 
Оповідання, що ввійшли до книжки, - це історії про перше кохання, дружбу, захоплення, сварки і примирення. Своєю назвою збірка завдячує останньому оповіданню, яке є ключовим у книзі. Дзвінка Матіяш висловила свої враження від читання «Щоденника Ельфа»: «Серед психологів популярно говорити про терапевтичний ефект читання, або зцілення через книжку. Знайомлячись з оповіданнями Наталки, пригадала багато особистих шкільних історій. У деяких місцях навіть просльозилась. У книжці багато тем, які можна довго обговорювати. Тому ця збірка стане дуже помічною для дорослих у вихованні дітей».
 
Першою читачкою «Щоденника Ельфа» була донька Наталки - Вікторія. Поки мама робила сніданок, вони швидко «ковтала» новенькі оповідання. Однак письменниця відзначає: «Вікторія не сприймала сумних історій в книжці, наприклад таких, як оповідання «Щоденник Ельфа». Дзвінка Матіяш по-доброму позаздрила першій читачці: «Це унікальний випадок. Я навіть не можу уявити, як я себе почувала би, якби мама присвятила мені книжку».
 
Оксана Думанська, літературний редактор «Щоденника Ельфа», відзначила актуальність книжки: «Зі свого досвіду авторки оповідань можу сказати, що немає нічого кращого, коли сюжет, який ти міг би помістити в роман, сконденсовується в одному оповіданні. Я помітила, що більшість школярів, які приходять в бібліотеки, питають, чи немає книжок про них. Навіть якщо є підлітки, які не люблять читати, хоч кілька оповідань з «Щоденника Ельфа» та й прочитають».
 
Дзвінка Матіяш відзначила ще одну чесноту книги: «Це гумор. Також можу сказати, що для мене «Щоденник Ельфа» є взірцем якісної стилістики в українській літературі. Я можу рекомендувати книжку Наталки як зразок хорошої європейської літератури».
 
 
Вам може бути цікаво
Обрати професію та врятувати планету: онлайн-обговорення книги «Ловець пластику та інші професії майбутнього»
Що важливо знати про книгу «Таємниця Життя та смерті»: поради авторки, психологині Світлани Ройз
Пришестя «Бога свободи» в Тернополі: презентація книжки Юлії Мусаковської
Вірші з афинами і голосом дримби: Власта Власенко презентувала книжку поезій
«Видавництво Старого Лева» їде на «Mariupol Open Book»
Поразка — це ще не кінець. Цитати із книги «Сніги Кіліманджаро»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати