0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Письменниця Наталка Малетич розповіла дітлахам про те, як правильно сваритися і миритися
У рамках ХХІІ Форуму видавців в «Основній читальні» Національного музею ім. А. Шептицького відбулася зустріч-розмова на тему «Як правильно сваритися і миритися». Приводом для спілкування стала збірка оповідань «Щоденник Ельфа» Наталки Малетич від «Видавництва Старого Лева». Під час зустрічі багато говорили про дитинство, школу та історії, що лягли в основу збірки. Модерувала розмову письменниця Дзвінка Матіяш.
 
Оповідання, що ввійшли до книжки, - це історії про перше кохання, дружбу, захоплення, сварки і примирення. Своєю назвою збірка завдячує останньому оповіданню, яке є ключовим у книзі. Дзвінка Матіяш висловила свої враження від читання «Щоденника Ельфа»: «Серед психологів популярно говорити про терапевтичний ефект читання, або зцілення через книжку. Знайомлячись з оповіданнями Наталки, пригадала багато особистих шкільних історій. У деяких місцях навіть просльозилась. У книжці багато тем, які можна довго обговорювати. Тому ця збірка стане дуже помічною для дорослих у вихованні дітей».
 
Першою читачкою «Щоденника Ельфа» була донька Наталки - Вікторія. Поки мама робила сніданок, вони швидко «ковтала» новенькі оповідання. Однак письменниця відзначає: «Вікторія не сприймала сумних історій в книжці, наприклад таких, як оповідання «Щоденник Ельфа». Дзвінка Матіяш по-доброму позаздрила першій читачці: «Це унікальний випадок. Я навіть не можу уявити, як я себе почувала би, якби мама присвятила мені книжку».
 
Оксана Думанська, літературний редактор «Щоденника Ельфа», відзначила актуальність книжки: «Зі свого досвіду авторки оповідань можу сказати, що немає нічого кращого, коли сюжет, який ти міг би помістити в роман, сконденсовується в одному оповіданні. Я помітила, що більшість школярів, які приходять в бібліотеки, питають, чи немає книжок про них. Навіть якщо є підлітки, які не люблять читати, хоч кілька оповідань з «Щоденника Ельфа» та й прочитають».
 
Дзвінка Матіяш відзначила ще одну чесноту книги: «Це гумор. Також можу сказати, що для мене «Щоденник Ельфа» є взірцем якісної стилістики в українській літературі. Я можу рекомендувати книжку Наталки як зразок хорошої європейської літератури».
 
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижку на дві книжки тижня: «Професор Астрокіт і неосяжний космос» та «Професор Астрокіт і світ атомів»
«Хроніки Південного» — серед найкращих підліткових книжок 2019 року
Добрі історії: книжки-картинки для затишних читань
«Голосно, тихо, пошепки» – серед топ-50 ілюстрованих книг Японії
Диваки, зануди, генії: найцікавіші факти з життя світових класиків. Частина 1
Важливість підліткової літератури для підлітків
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати