"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Публічна розмова з Юрієм Щербаком в рамках проекту «RECвізити»
Фото - Олександр Хоменко
 
У вівторок, 12 квітня, у Києві відбудеться публічна розмова з одним з героїв двокнижжя Тетяни Терен  «RECвізити. Антологія письменницьких голосів», яке вийшло у «Видавництві Старого Лева», – письменником, сценаристом,  лікарем-епідеміологом та дипломатом Юрієм Щербаком. Модеруватиме розмову журналістка Тетяна Терен. Локація – Креативний простір «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3). Початок – о 19.00.  
 
Під час зустрічі гості заходу не лише дізнаються про проект «RECвізити», який незабаром втілився у двокнижжя інтерв`ю, а стануть учасниками чудової розмови, яка стосуватиметься багатьох тем. Разом з Юрієм Щербаком говоритимемо про відчуття віку, лікарську філософію, особливості письменницького стилю, знакові знайомства, політичну і дипломатичну роботу, реформування Шевченківської премії та багато іншого.
 
Тетяна Терен: «В біографії Юрія Щербака насамперед вражає те, як повно він зумів реалізувати кожну зі своїх, таких різних, іпостасей. Бо ж про Щербака можна говорити і як про лікаря-епідеміолога, і як про письменника, і як про дипломата. Хоча найбільше дивує в його життєвій долі той факт, що в радянський час він не пішов на поступки тодішній владі, не ставши членом партії і не прийнявши правила соцреалізму. Тому в історії української літератури того періоду Юрій Щербак стоїть ніби осібно — і завдяки своєму унікальному професійному досвіду, і завдяки переконанням, які він ніколи не змінював».
 
Вартість участі: за умовами простору (перша година 43 грн, кожна наступна - 33 грн; чай, кава, печиво, цукерки включені у вартість).
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage