0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Прощавай, зимо: Що почитати у лютому
Лютий – місяць, коли ми все живемо у режимі stand-by. І це найкращий режим, аби почитати щось глибоке: про почуття, які ми ретельно ховали, про таємниці, про які кортить дізнатися, про мрії, які навіть страшно уявити.
 
Тетяна Гордієнко, ZHYTOMYRTRAVEL
 
Ціна у Спільноті Старого Лева
135 грн
 
 
Відома літературознавиця Ганна Улюра внесла цю книжку до списку 365 найважливіших для формування культурної людини творів. Вона, до речі, так і називається: «365. Книжка на кожен день, щоби справляти враження культурної людини» (видавництво ArtHuss). Італо Кальвіно – чудовий оповідач та вмілий містифікатор: десять разів ця книжка перерветься на найцікавішому місці. Це тому, що його унікальний текст складається з десяти фрагментів, кожен з яких містить детективну інтригу. Чи дізнаєтеся ви про те, як пов’язані всі ці карколомні історії? Можливо, не зовсім, але все одно залишитесь задоволені!
 
Ціна у Спільноті Старого Лева
56 грн
 
«То є Львів» Авторський колектив
 
«Як люблю я той Львів, що мені бракує слів»,- фраза, яка стала приказкою, чи не так? Авжеж! Але вправним письменникам, які взялися за зізнання у коханні до міста Лева, слів не забракло. Перед нами книжка, що розповідає нам не про туристичні принади, а про історії життя, які іноді бувають вельми химерними і навіть містичними. Львів – театр, а люди в ньому – актори, майже за Шекспіром. Зустрічайте 23 розповіді про місто, яке подобається всім, як і легендарна львівська кава!
 
Ціна у Спільноті Старого Лева
90 грн
 
«Я повернулася. Люблю» Ольга Герасим’юк
 
Десять років життя – це багато чи мало? З 2007 по 2019 рік в Україні – це ціла епоха. Про ці 10 років розповідає мудра людина зі щирим серцем – журналістка й письменниця Ольга Герасим’юк. Розповідає вона про суспільне й особисте, про подорожі й знайомства з іншими культурами, проте найкраще в неї виходить розповідати про людей. Адже жодних випадкових зустрічей у нашому житті не буває, навіть у такому «тісному» місті, як Житомир.
 
Ціна у Спільноті Старого Лева
70 грн
 
 
Варуфакіс запам’ятався багатьом як «грецький міністр у шкірянці». Але попри такий неформальний імідж, Варуфакіс був і є видатним економістом. Як економіст розмовляє з юною донькою про гроші? Як істинний грек – епічно й дотепно. Чому деякі країні багаті, а інші – не дуже? Чому важливі демократичні цінності в тому числі для економіки? Як змінить наше майбутнє розвиток технологій і чи є у нас шанс залишитися людьми? Про все це ви дізнаєтесь, прочитавши книгу.
 
 
«МВА за 10 днів» Стівен Сільбіґер
 
А тепер про гроші «по-дорослому». Кваліфікація магістра ділового адміністрування (МВА) передбачає здатність виконувати роботу керівника середньої й вищої ланки. У багатьох бізнес-школах є дуже дорогі та тривалі курси МВА, але у вас є можливість навчитися усього необхідного лише за десять днів. Зрозуміло, чому ця книжка – міжнародний бестселер: ви навчитесь складати маркетинговий план, який потім зможете втілити в життя, розібратися у фінансовій документації, побудувати успішну комунікацію з колегами й керівництвом, дізнатись, як розвивати корпоративну стратегію. Хіба не безцінна книга?
 
Френсіс Бекон, англійській політик, писав: «Є книги, які треба тільки покуштувати, є такі, які краще всього проковтнути, і лише деякі варто розжувати і переварити». Впевнені, лютнева книжкова підбірка відноситься до останньої категорії, які ви прочитаєте із задоволенням і користю.
 
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижку на дві книжки тижня: «Фелікс Австрія» та «Галицькі смаколики»
Актор, поліцейський, інспектор, друг, психіатр – тобто вчитель
Три химерні книги, із якими варто познайомитися на карантині
Відомі фіналісти Міжнародної Букерівської премії 2020
Обличчя зі шрамами: «Амадока» Софії Андрухович
Диваки, зануди, генії: найцікавіші факти з життя світових класиків. Частина 2
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати