Прощавай, зимо: Що почитати у лютому
Лютий – місяць, коли ми все живемо у режимі stand-by. І це найкращий режим, аби почитати щось глибоке: про почуття, які ми ретельно ховали, про таємниці, про які кортить дізнатися, про мрії, які навіть страшно уявити.
Тетяна Гордієнко, ZHYTOMYRTRAVEL
«Якщо подорожній одної зимової ночі» Італо Кальвіно
Відома літературознавиця Ганна Улюра внесла цю книжку до списку 365 найважливіших для формування культурної людини творів. Вона, до речі, так і називається: «365. Книжка на кожен день, щоби справляти враження культурної людини» (видавництво ArtHuss). Італо Кальвіно – чудовий оповідач та вмілий містифікатор: десять разів ця книжка перерветься на найцікавішому місці. Це тому, що його унікальний текст складається з десяти фрагментів, кожен з яких містить детективну інтригу. Чи дізнаєтеся ви про те, як пов’язані всі ці карколомні історії? Можливо, не зовсім, але все одно залишитесь задоволені!
«То є Львів» Авторський колектив
«Як люблю я той Львів, що мені бракує слів»,- фраза, яка стала приказкою, чи не так? Авжеж! Але вправним письменникам, які взялися за зізнання у коханні до міста Лева, слів не забракло. Перед нами книжка, що розповідає нам не про туристичні принади, а про історії життя, які іноді бувають вельми химерними і навіть містичними. Львів – театр, а люди в ньому – актори, майже за Шекспіром. Зустрічайте 23 розповіді про місто, яке подобається всім, як і легендарна львівська кава!
«Я повернулася. Люблю» Ольга Герасим’юк
Десять років життя – це багато чи мало? З 2007 по 2019 рік в Україні – це ціла епоха. Про ці 10 років розповідає мудра людина зі щирим серцем – журналістка й письменниця Ольга Герасим’юк. Розповідає вона про суспільне й особисте, про подорожі й знайомства з іншими культурами, проте найкраще в неї виходить розповідати про людей. Адже жодних випадкових зустрічей у нашому житті не буває, навіть у такому «тісному» місті, як Житомир.
«Розмови з донькою про економіку» Яніс Варуфакіс
Варуфакіс запам’ятався багатьом як «грецький міністр у шкірянці». Але попри такий неформальний імідж, Варуфакіс був і є видатним економістом. Як економіст розмовляє з юною донькою про гроші? Як істинний грек – епічно й дотепно. Чому деякі країні багаті, а інші – не дуже? Чому важливі демократичні цінності в тому числі для економіки? Як змінить наше майбутнє розвиток технологій і чи є у нас шанс залишитися людьми? Про все це ви дізнаєтесь, прочитавши книгу.
Ціна у Спільноті Старого Лева
224 грн
224 грн
«МВА за 10 днів» Стівен Сільбіґер
А тепер про гроші «по-дорослому». Кваліфікація магістра ділового адміністрування (МВА) передбачає здатність виконувати роботу керівника середньої й вищої ланки. У багатьох бізнес-школах є дуже дорогі та тривалі курси МВА, але у вас є можливість навчитися усього необхідного лише за десять днів. Зрозуміло, чому ця книжка – міжнародний бестселер: ви навчитесь складати маркетинговий план, який потім зможете втілити в життя, розібратися у фінансовій документації, побудувати успішну комунікацію з колегами й керівництвом, дізнатись, як розвивати корпоративну стратегію. Хіба не безцінна книга?
Френсіс Бекон, англійській політик, писав: «Є книги, які треба тільки покуштувати, є такі, які краще всього проковтнути, і лише деякі варто розжувати і переварити». Впевнені, лютнева книжкова підбірка відноситься до останньої категорії, які ви прочитаєте із задоволенням і користю.
Коментарі
Щоб залишити коментар, необхідно