"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Прохаськівська книга з музичним сюрпризом
У вересні відбудеться презентація книги «Куди зникло море» Тараса Прохасько та Мар’яни Прохасько («Видавництво Старого Лева»).
 
Тарас Прохасько та Мар’яна Прохасько написали продовження кротячої саги «Хто зробить сніг». У «Видавництві Старого Лева» на початку вересня вийде їхня книга для дітей «Куди зникло море». Проілюструвала її, як і «Хто зробить сніг», сама Мар’яна. Це – детективна історія, насичена і філософським підтекстом, і неочікуваними сюжетними поворотам.
 
«Це детектив. Про крадіжку. Більше ніяких таємниць не відкрию, щоб було цікаво читати, - розповідає Мар'яна Прохасько. - Задум виник ще рік тому, коли 7-річна дочка моїх друзів просила мене багато разів розповідати історію, як нас з Тарасом одного разу пограбували у Барселоні. Їй це було так цікаво слухати, що я вирішила написати щось про злодіїв. Тоді ж я часто чула історії від своїх знайомих про дитячі крадіжки. Мене ця тема зацікавила, і так поступово задум почав втілюватися у текст. Крім того, хотілося, щоб наступна кротяча книжка була написана в іншому жанрі. Перша – це щось на кшталт роману-дорослішання, друга – детектив, є ідея вже третьої».
 
За сюжетом «Куди зникло море» велика кротяча родина зібралася в далекі краї – туди, де тепло і росте виноград, з якого на зиму можна заготувати багато поживних родзинок. Удома, в Буковому лісі, залишилися тільки Муркавка, Повз і Мартіна. Але дітям не лячно самим, бо ж у них є друзі – бобреня Загата, білки Жужіка та Ержіка, – з якими кожен день сповнений несподіванок і пригод. Тим паче, що до Букового лісу завітала знаменита співачка Соня Садова, а разом із нею – справжня детективна історія…
 
У новій кротячій історії Тараса Прохаська і Мар’яни Прохасько лісові мешканці з трепетом готуються до концерту Соні Садової. Але послухати Соню та побувати на її концерті зможуть не лише ті, хто живуть у Буковому лісі, а й всі книгомани і меломани. Адже, дочитавши книгу, у ній читачі знайдуть сюрприз – справжню знахідку. Мусять же ж детективи отримати нагороду за те, що розплутали непросту історію. Цей сюрприз – це спеціальний QR-код, за яким зможете завантажити сторінку і знайти цілий альбом пісень неперевершеної Соні Садової (у виконанні неперевершеної Дани Винницької). Багатогранну і талановиту Соню можна буде не лише почути, з нею можна буде й познайомитися завдяки гурту «Дагадана». Під час Форумі видавців у Львові відбудеться презентація спільного проекту Тараса Прохаська, Мар’яни Прохасько, «Видавництва Старого Лева» та гурту «Дагадана».
 
Перша спільна книжка Тараса і Мар’яни Прохаськів «Хто зробить сніг» вийшла восени 2013 року. Історія тринадцяти кротенят здобула престижні літературні нагороди – «Дитячу Книгу Року BBC», «ЛітАкцент року», «Книгу року'2013».

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage