"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Про Лесю Українку знімуть біографічний фільм
Чудові новини для шанувальників літературного кіно – розпочато роботу над байопіком про життєвий шлях та творчість української поетеси, відомої під псевдо Леся Українка, – Лариси Косач.
 
 
Сценарій українського фільму, який отримав робочу назву «Узлісся», було обрано для участі у програмі для сценаристів ScripTeast*. Перший етап роботи відбудеться у жовтні в Польщі.
 
Ідею фільму розробила генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, вона буде й креативною продюсеркою стрічки. Також продюсерське крісто займе й Марія Москаленко (FX FILM Georgia). Авторкою сценарію є поетка і телесценаристка Олександра Лавренчук.
 
«Мені здавалося, фільми про долю Лесі Українки повинні існувати, а тема лежить на поверхні, –  зазначила Юлія Сінькевич. – Але єдина ігрова "Іду до тебе" була знята в 1971 році. Ми хочемо створити фільм, в котрому Леся розкриється як жива людина зі своїми слабкостями й емоціями».
 
Наразі інші деталі про авторський склад, дату прем`єри тощо невідомі.
 
*ScripTeast – європейська програма підготовки для найкращих сценаристів Східної Європи, організована Незалежною кінофундацією з Польщі.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage